Wpis z mikrobloga

Ech, za słaby sprzęt na #baldursgate3 () Żeby jakoś to sobie osłodzić, znowu przechodzę jedynkę i przy okazji postanowiłam zrobić ładne opakowanie w typie skrzynki-książki dla mojego pudełkowego Baldura. Aktualnie schnie po pierwszym podmalowaniu, dzisiaj dojdą pierwsze detale wypukłe i zobaczymy, jak to wyjdzie.

W końcu robię jakąś skrzynkę dla siebie ()

#baldursgate #dnd #rpg #rekodzielo #apaturiart
Apaturia - Ech, za słaby sprzęt na #baldursgate3 (╥﹏╥) Żeby jakoś to sobie osłodzić, ...

źródło: Dead_Three_01

Pobierz
  • 41
Mój sprzęt ledwo dźwiga BG, gram na najniższych ustawieniach xD Co parę minut robię sejwa bo z przegrzania komp się potrafi wyłączyć. Ale gram dzielnie. I odkładam na upgrade.
  • 2
@Fyrloczek Mój lapek jest już niestety wiekowy, bidok pewnie padłby na sam widok wymagań sprzętowych :( Odwlekam wymianę sprzętu od paru lat, bo "e tam, przecież jeszcze chodzi", ale BG3 to chyba ostatnia cegiełka.

@Ream Słyszałam, że to bardzo fajna opcja, ale internet mam mobilny i taki sobie - nie pociągnie...
@Apaturia: Też nie mam sprzętu do BG3 :-( Tylko Xbox SX i stary lapek. Na szczęście jest Geforce Now i można grać w streamingu. 5 dyszek za miecha i śmiga aż miło :D Cudowna gra, mało śpię i w zasadzie każdą wolna chwila na granie :D
  • 0
@spac_jesc_pracowac: Z drugiej strony widzę, że gra jest co chwila patchowana i po ostatniej łatce jakieś cuda się wyprawiały. Może nawet lepiej, że trochę odczekam - zagram, jak całość będzie w miarę załatana, nie będzie się człowiek tak denerwował ;)

@Nerax123: Nie szukam, ale dziękuję za dobre słowo :)
Ech, za słaby sprzęt na #baldursgate3 ()


@Apaturia: W sumie jest jakiś powód dla którego tego typu gra może być "ciężka"? Przecież tam się lata w widoku izometrycznym; dobrze zoptymalizowana gra powinna śmigać na porządnym zestawie z 2015.
Z drugiej strony widzę, że gra jest co chwila patchowana i po ostatniej łatce jakieś cuda się wyprawiały.


@Apaturia: gram codziennie po troche i w sumie nic nie zauwazylem

W sumie jest jakiś powód dla którego tego typu gra może być "ciężka"?


@Urajah: nie no gra na wyzszych detalach jest naprawde ładna a lokacje sa dosc szczegolowe, tez nie trzeba miec jakiegos potwora, sam mam ryzen3600 + 6600xt i smiga