Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Chociaż kiedyś wydawałoby mi się to niepojęte, to jednak można dać się bardziej ogłupić niż struś. Chęć posiadania kobiety przez majora była głównie podyktowana marzeniem o założeniu rodziny (i oczywiście potężnym erosomanskim zadleniu w te i z powrotem). Być może wynikało to z tego, że sam wychowywał się w patologi i chciał to sobie jakoś zrekompensować. Wojtuś dawał się robić w #!$%@? raz za razem w podobny sposób, nie wyciągając z tego wniosków. Jednak biorąc pod uwagę kilka czynników takich jak poważna degradacja jego mózgu rozpuchem, ogromną chęć wyrwania się ze szponów mazurskiej wiedźmy, praktycznie cały życiorys spędzony w patologicznych warunkach to nie dziwi mnie to aż tak bardzo.

Wsw jednak taka rodzinę posiada, żona, dzieci, nawet wnuki. Mimo wszystko jako stary dziad woli bujać się po internecie i robić za pośmiewisko będąc wodzonym za nos przez niejakosciowa ogrzyce. Nic do niego nie dociera, twierdzi, że się zakochał w dwa razy młodszej odklejusce i robi wszystko pod jej dyktando, wliczając w to coraz większe zagłębianie się w bratobójczy konflikt z barnejem. Jego odklejki są coraz gorsze, ale zupełnie mnie to nie zaskakuje. Wąsaty, przygłupi prymityw + równie mało bystre owsiki, które mu przyklaskują = zdrowie, szczęście, brak logicznego myślenia. Oczywiście teraz sytuacja się powoli odwraca i niekotrzy z jego popleczników przejrzeli na oczy, co powoduje siadanie psychy dla wąsacza.

Który z tej dwójki jest/był głupszy i dał się bardziej zmanipulować na kuciape?

  • Piotr wąsaty ubek Kołodziej 51.0% (50)
  • Wojciech major Suchodolski 49.0% (48)

Oddanych głosów: 98

  • 4
@Bigticket: sum glupszy bo teoretycznie major pol zycia walil rozpuch wiec i tak cud ze potrafim skleic zdanie. A taki wsw nie ma wymowki. On jak zobaczy babe w awatarze na czacie to az mu wasy chodza, jak taki 13letni stulejarz. Wszedzie widzi iskiereczki. Tez tylko o zadleniu gadal (przed kontentem majorkwym). Sam robiony jest na kuciape gdzie kazdy mu to chce uswiadomic a on udaje steve'ego wondera.