Wpis z mikrobloga

I jak tam normiki wasze bycie kowalem własnego losu? A może po prostu nikt mu nie powiedział, że trzeba przestać się nad sobą użalać i wystarczy uderzyć pięścią w stół?

"Pan Wojciech ma 26 lat. Mieszka w małej miejscowości w województwie lubuskim. Jest osobą niepełnosprawną. Ma problemy z poruszaniem. Kilka miesięcy temu trafił do szpitala. Po raz kolejny przechodził bardzo trudną i bolesną operację.  

- Stopy miałem prostowane, palce miałem łamane, w każdego z nich wkładano mi druta i prostowali stopę. Lekarze mówią, że gdybym w dzieciństwie został zadbany, to bym chodził normalnie - mówi Wojciech Hrynowiecki.

- Jak byłem mały, to po alkoholu wiadomo… Mnie wrzucili do zamrażalnika. Okropnie miałem, okropnie w życiu, okropnie. Mój ojczym to się zapił na śmierć na ławce. Brakowało nie raz jedzenia, nie miał mnie kto przytulić - wspomina Wojciech Hrynowiecki."

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-08-17/interwencja-przejmujace-historia-26-latka-jak-bylem-maly-wrzucili-mnie-do-zamrazarki/

#rozwojosobistyznormikami #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #patologiazmiasta #patologiazewsi
LajfIsBjutiful - I jak tam normiki wasze bycie kowalem własnego losu? A może po prost...

źródło: ehh

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
I jak tam normiki wasze bycie kowalem własnego losu? A może po prostu nikt mu nie powiedział, że trzeba przestać się nad sobą użalać i wystarczy uderzyć pięścią w stół?


@LajfIsBjutiful: tyle, że większość ludzi narzekających na #przegryw jest realnie w sytuacji dużo bliżej sytuacji normika, który to mówi, niż do tak skrajnie #!$%@? przypadku jak u wspomnianego Wojciecha, więc nie wiem, co ten przykład tutaj wnosi.
  • Odpowiedz
@LeKosmita: Nie wiem jak przeciętny użytnik, ale mam problemy zdrowotne z aparatem ruchu, które mogłybyć naprawione za młodu, gdyby rodzice się zainteresowali. A tak to jestem za bardzo schorowany, żeby być sprawnym, a za mało, żeby mieć grupę inwalidzką
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: mógł sam o siebie zadbać, ale najlepiej płakać, że rodzice nie zaprowadzili go do lekarza. Tutaj już jeden na powaznie pisał, że jak jesteś niski to sam jesteś sobie winny bo mogłeś kupować za małolata hormon wzrostu na czarnym rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: i oczywiście każdy na tagu przegryw jest w analogicznej sytuacji jak opisany tu przypadek? Są ludzie którym nic nie pomoże i nic nie można już zrobić by wiódł w pełni szczęśliwe życie. Ale są to skrajne przypadki. W 99% przegrywów można coś zrobić aby polepszyć swoje życie.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: A jak sie ma ta niszowa i przykra historia to faktu że większość narzekających to niezaradne leniwe #!$%@? ? Przypominam, bez wykształcenia, bez doświadczenia po zrobieniu prawka na samochody ciężarowe dostajesz 7K na start. Zaczynasz w kraju o rekordowo niskim bezrobociu.
  • Odpowiedz
Chociaż na terapie chodzisz, a nie użalasz się nad sobą jak 99% ludzi, którzy to przeczytają i się z Tobą zgodzą że 'no no anon #!$%@?, nic nie zrobisz".
  • Odpowiedz
Miałem kiedyś pomagiera, który spędził troche czasu w pracy jako niewolnik. Jak opowiadał to dosłownie. Nie robisz? To #!$%@?. A, że był za granicą bez języka, pieniedzy ani tak na prawde żadnego środka transportu to nawet nie miał jak uciec od bambra.
Wystarczyło 8 godzin go puścić boso w kurtce.
No palce to jakby mu ktoś połamał po prostu. Do końca życia kaleczny. Opowiadać mi sie nie chce, ale jak słuchałem to
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful I co wy przegrywy wszyscy mieliście taki sam los jak ten biedny chłopak i dlatego nie możecie być kowalami własnego losu tak? Każdego z was zaniedbywano, torturowo, głodzono i przez to jestescie powykręcani i niepełnosprawni?? Zrównujesz swoje lenistwo i nie poradność z jego kalectwem, nie masz wstydu
  • Odpowiedz