Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #pc #amd
Poszukuję cichego zasilacza do r7 7700x + 7900xtx. Myślałem o 850w, znacie jakieś modele godne polecenia oprócz corsair rm850x?
Zależy mi na mozliwie cichej pracy. Na CPU będzie aio 360, a gpu to powercolor hellhound.
  • 10
@Pupeteu: seasonic lub jego klony w postaci msi lub evga, sam za kilka dni chyba będę musiał zmienić zasilacz bo mam 550W a przy rx6900xt moze byc mało i właśnie powyższe rozważam, szczególnie msi mpg a850g biorę pod uwagę
@Pupeteu: ja bym żadnego innego nie kupił, no chyba, że lubisz niespodzianki to bierz jakieś gówno polecane z tierlist ludzi którzy nie mają pojęcia o zasilaczach. Szczególnie EVGA która robi palący się (dosłownie palący się) szajs i jest na skraju upadku xD
@10129: baza elegancka, ładnie pokazuje np. Jak gigabyte ma w dupie kulture pracy. Muszę przejrzeć ją na kompie bo na fonie to masochoizm.
@gomjeden ten ma jakies sterowanie wentylatorem S2FC - to to? https://proline.pl/zasilacz-seasonic-g12-gm-850-80plus-gold-850w-p8112668
@ReeceWithouterpoon
Obecnie mam seasonica 520 bronze z rtx3070 i 5800x i daje radę. Wg. wielu ekspertów juz dawno powinien wybuchnąć. Wydaję mi się, ze wybor seasonica, ktory robi topowe zasilacze dla corsair to nadal dobry wybór.
Szczególnie EVGA która robi palący się (dosłownie palący się) szajs i jest na skraju upadku xD


@ReeceWithouterpoon: wyższe modele EVGA robi seasonic a wiekszość wszystkiego powstaje w CWT które jest oemem dla praktycznie wszystkich ;)