Wpis z mikrobloga

Odpaliłem stronę tvnu, w kazdym materiale politycznym non stop cisnie sie konfederacje, promuje peło, nawet przy pisie to najgorsza jest ta konfa. Manipulacje, ucinanie, kłamstwa. Lewice tez puszczaja jak pluja na konfe.
Nawet tak nie było 4 lata temu ale tam muszą odbyty pękać. To jest polityka, w kraju z dykty i gowna, nie bedzie idealnie ale na konfe cała rodzina bedzie glosowac na szczescie. Ilez razy mozna wybierac te same ryje? Wykop - mnóstwo płatnych trolli ktorzy tylko maja za zadanie oczerniac konfe. Maskra, jak polak ktory chce miec fajny kraj moze dawac sie tak rozgrywac?

#konfederacja #wybory #polityka
  • 35
pokaz mi program tuska


@TfuiSmakRzycia: naprawa ustroju i instytucji państwowych po kilku latach wprowadzania w polsce ruskiego miru przez pis. Myślę, że hasło RESET byłoby trafne i cofało wszystkie buble prawne i ustawy przegłosowane przez pis i np konfederację czy kukizów.

Tak jak ktoś inny napisał. Nie wydaje ci się zastanawiający fakt, że USA czyli TVN, nie jest po drodze z takimi partiami jak pis czy konfederacja? To są partie reprezentujące