Wpis z mikrobloga

@EndThis Z podobnego powodu wywalili kolesiowi moda do Victoria 3 na obozy. Nie wiem jak kogoś może boleć kilka pikseli w rpg czy strategii (o ile nie mówimy o celowym zmienianu faktów pod trendy narrację). Gry są od tego by sobie odpocząć a jakiś kretyn, który wybitnie ma za dużo wolnego czasu musi narzucić jak masz grać i jakie modyfikacje gry są dozwolone. Niektórych boli nawet cheatowanie w grach single player, które
Gry są od tego by sobie odpocząć a jakiś kretyn, który wybitnie ma za dużo wolnego czasu musi narzucić jak masz grać i jakie modyfikacje gry są dozwolone.


@MLGkunek: Generalnie zgadzam się z ideą, żeby można było edytować wygląd towarzyszy, ale jak Ty piszesz, że gry są od odpoczywania to czemu nie rozkoszować się wyśmienitą gierką zamiast spędzać czas na zamienianie czarnych na białych, lel?
@EndThis: Ja jestem ciekaw co by było, jakby ten mod zmieniał Vylla w Azjatę zamiast w białego.
-Przestałby być rasistowski?
-Nadal byłby rasistowski bo w głowach lewarów rasizm dotyczy tylko czarnych?
-#!$%@?łoby im fatal error i lewaki podostawałby udaru mózgu?
@KonradAdenauer Co nie zmienia faktu, że koleś nie stworzył moda łamiącego prawo albo wprost nawołującego do nienawiści. Nawet jak typ jest ukrytym rasistą to rediciarze mogą go cmoknąć w tyłek bo zdejmowanie modów na podstawie domysłu to absurd. Zreszta czepiasz się słowa wypoczywający. Koleś sobie zmodyfikował grę bo tak chciał i tyle. Uznał, że tak wykorzysta swój wolny czas i przy okazji podzielił się modem, który nie narusza żadnego regulaminu oraz obowiązującego
@KonradAdenauer Co mnie nie dziwi jak np. wrzucają Afrykanów w bf1 na front zachodni po stronie niemieckiej zamiast wrzucić ich do Afryki, gdzie akurat walczyli. Victoria 3 to samo - unikanie ciężkich tematów przez twórców. Generalnie review bombing stosują obie strony. Woke dodatkowo potrafią wrzucić krytyczne artykuły o danej produkcji. Niestety takie artykuły mogą lądować do większych portali gamingowych. Wiedźmin nie miał mniejszości. Kingdom Come też. Crusader Kings i zły tekst Deus
Co mnie nie dziwi jak np. wrzucają Afrykanów w bf1 na front zachodni po stronie niemieckiej zamiast wrzucić ich do Afryki, gdzie akurat walczyli.

@MLGkunek: Skoro nie przeszkadza Ci praktyka, w której rujnuje się opinię danej gry ze względu na jeden aspekt to po co w ogóle poruszasz problem review bombingu?

Wiedźmin nie miał mniejszości.

@MLGkunek: O ile Twoje zarzuty wobec innych gier rozumiem to nie widzę problemu w tym,
Boli ich niewolnictwo w grze historycznej, brak równości kultur w grze o XIX wieku, zmiana rasy w modzie ale możliwość urządzenia strzelaniny w GTA jest już w porządku.


@MLGkunek: Nie czepiają się strzelanin pewnie tylko dlatego, że to by wymagało postulatu likwidacji całego gatunku gier.