Wpis z mikrobloga

Czy w No Man's Sky jest obecnie już tak że możesz spotkać kogoś w środku przestrzeni a nie tylko w tym Hubie społecznym? Tak wiem że jeśli to jest możliwe to mało prawdopodobne ale czy jest możliwe? I czy to co stworzę na planecie zostaje tam?
Bo pamiętam jak dawniej nie wiem z 2 lata temu grałem ze znajomym w jednym systemie to potem jak po jakimś czasie wbiłem zobaczyć jak tam to wygląda u niego jak też nie grał to tam na jego planecie już nic nie było tylko chyba teren został tak zniekształcony jak on tam nakopał a zero budynków. Dodatkowo miałem wrażenie że informacja na temat tego kto odkrył daną planetę też były wyssane z palca bo nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba potem nawet pokazywało jakbym odkrył na nowo tę planetę.

Dodatkowo - czy jak ja wtedy grałem nie wiem chyba w trybie single z nim, mimo że tam w hubie spotykałem graczy i jak przechodziłem tam coraz bliżej czarnej dziury odwiedzając czyjeś planety to widziałem chyba jakieś nicki, ale trochę wprowadza mnie w zastanowienie po co w takim razie w menu oddzielny tryb multi? I jak tam klikam to musiałbym zrobić całkowicie nowy save z tego co widze a to by mi się zupełnie nie uśmiechało.
#nomanssky #gry
  • 1