Wpis z mikrobloga

@MMM22: No to też niezła beka, DIOZ ma cały czas prokuraturę na karku, jest mase afer z nimi związane, więc zaskoczyło mnie to że Fame, który tak dba o swój piar, nagle bierze na czołówkę organizację z tyloma nierozwiązanymi kwestiami
  • 1
@stiflear: według mnie krzywa akcja w #!$%@?. Ja kojarzyłem DIOZ tylko z ckliwych filmów, a dzisiaj przypadkiem trafiłem na fanpage o ich krzywych akcjach. To trzeba jakoś nagłośnić.
@MMM22: Nie wiem czy o tym samym fanpage mówimy, ale ponoć jakaś duża grupa jest na FB chyba, gdzie ludzie opisują historie z nimi. Wiem że od paru lat rutkowski też prowadzi sprawę. Ale tego mnóstwo było, że np przejmowali zdrowe zwierzęta, a potem je opierdlali za hajs jako rasowe itp
@MMM22: Jeszcze tylko powiem, że śmieszne jest to, iż pod każdym zarzutem do nich, ludzie od razu walą setki komentarzy Booo odwalcie się od nich, oni pomagają zwierzętom. Jakby każda sprawa miała być umarzana za to że ktoś jakieś zwierzątko uratował, to być może przed sądem wystarczyło by wykazać że przekazało się 100kg karmy na schronisko i yolo