Wpis z mikrobloga

Witam moje ulubione osoby mireczkowe (ʘʘ) Mam nadzieje że tęskniliście i wszytko u was super.

Pytanko na dziś. Czy jest coś za co dziś chcecie podziękować nauczycielom/wykładowcom na drodze naukowej? No i z drugiej strony za co byście chcieli napluć im w twarz.



#rozowamanga
StrangeGem - Witam moje ulubione osoby mireczkowe (ʘ‿ʘ) Mam nadzieje że tęskniliście ...

źródło: GeFzv4

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@StrangeGem: Ja doceniam głownie tylko jedną moją nauczycielkę, i było to w technikum, ona szczerze próbowała mi pomóc zdać nie tylko przedmiot, którego uczyła, ale też wstawiła się za mną u innej nauczycielki :3 I było trochę takich co patrzyły bardziej na siebie niż na szczerą pomoc komuś, ale one są mniej ważne i nie ma co o nich myśleć więcej
  • Odpowiedz
@StrangeGem: heh, z księżmi/katechetami miałem trochę na pieńku. W zerówce jeden pociągnął mn za ucho, ale to chyba po Tarantinowsku bo pamiętam że to było po tym jak odparłem mu "głupi ksiądz". Na ten "punch" zdobyłem się w sąsiedztwie mamy świetliczanki wtedy. W sumie czemu tak powiedziałem? Pamięć nie sięga. Zapewne miałem powód. Potem bardziej klarowna sytuacja w 4 podbazy. Chciałem z czegoś odpowiadać bo nie byłem obecny, katecheta nie tylko
  • Odpowiedz