Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.

#dziendobry
Pobierz REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie ...
źródło: comment_1661023735jsh6ZyzlpeLalVXCaUbeLb
  • 153
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU Mamy Bingo zapełnione:
1. Brudnopis CHECK
2. Problemy psychiczne CHECK
3. Jak będziesz wyglądać na starość CHECK
4. Patologia CHECK
5. Moda CHECK
6. Nikt nie będzie brał cie na powaznie CHECK
7. Nie usuniesz tego CHECK
8. Ogólne obrażanie ludzi ze względu na inne zdanie CHECK
9. Nic mnie nie boli ALE CHECK

Można zamykać wątek, wszystko już wyjaśnione.
Miałem kiedyś zajawkę na zrobienie, robiłem rysunki, projekty, ale w końcu zdecydowałem, że nie chcę i tak mi zostanie. Tym bardziej wiedząc co się dzieje pod skórą przy jego robieniu.
@360obrot: generalnie to, że sami by chcieli ale boją się tego co ludzie powiedzą ;c
Więc wolą stać po drugiej stronie barykady i gadać na temat innych osób, które w 99% mają w #!$%@? co jakiś anon myśli na ich temat
Taka mentalność starszych ludzi, którzy obserwują całymi dniami sąsiadów i mają już wyrobione na ich temat cały życiorys, nie zamieniając z nimi nawet zdania
a co ciebie boli ze nas smiesza tatuaze? Jakim trzeba byc zalosnym robakiem zeby to przezywac, no smieja sie z ciebie, trudno, zrobiles z siebie brudnopis to teraz tego takie konsekwencje ¯\(ツ)/¯


@OskarDeveloperski: Nie mam ani jednego tatuaża larwo ludzka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie robię sobie, bo uważam, że by mi się i tak znudziło.
co Was tak bardzo boli w tym ze ktos ma tatuaże xD ?


@360obrot: Estetyka, ale to tylko u ładnych kobiet. To jak ochlapać farbą piękny obraz, albo zatrudnić braci mroczek do grania w dobrym filmie.
Jak wyglada kwestia akceptacji tatuazu z perspektywy czasu?


Normalnie

Jak wygląda kwestia akceptacji wzoru na skórze, który z mojej perspektywy jest czymś nienaturalnym i zwraca uwage za każdym razem kiedy jest w polu widzenia.


Patrz trochę szerzej ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo zaakceptuj że masz taki a nie inny pogląd

Jak odnosicie się do aktualności wzorów które robione są na skórze?


Co to znaczy aktualność? Mam wzory rzeczy
@L3gion: Pytam z perspektywy osoby która jest ciekawa :) Absolutnie nie neguje tatuaży, każdy robi to co chce i jak chce. Jest poprostu pare kwesti które są dla mnie ciężkie do zrozumienia dlatego pytam, a kto pyta nie błądzi.
1. Myśląc o tatuazu w widocznym miejscu, moja subiektywność mówi mi, że cały czas bym na niego patrzył. I ciężko by mi było się przyzwyczaić do czegoś nowego o „tatuaż”. Jednak ze