Wpis z mikrobloga

Hej, powoli mi się kończą Oxelo MF500. Zastanawiam się nad jakimiś następcami, co będzie najlepszym wyborem w kwocie ok. 1200 zł? Najbardziej jestem skłonny ku FR FR1, ale nie wiem czy to najlepszy wybór, interesujące wydają się jeszcze rollerblade twister edge. Jedynie co mnie martwi to skromnie wyglądający liner w FR1, czy to tylko mylne wrażenie?
#rolki
  • 5
  • 0
@ReeceWithouterpoon: nie no jasne, przymiarka podstawa. Ale chciałem się zorientować tylko na jakie modele warto zwrócić uwagę. A co do linera w FR1 to tylko moje wrażenie na podstawie zdjęć. Linery z Rollerblade Twister Edge albo z Powerslide Zoom wydają się grubsze/porządniejsze, no ale tak jak mówię to tylko moje wrażenie na podstawie zdjęć, nie wiem jak jest w rzeczywistości dlatego pytam.
@nikozja23: jak wsadzisz stopę w intuition liner to każdy grubszy liner będzie "be". Grubością nie ma co się sugerować zbytnio, to tylko więcej materiału na potencjalne rozciągnięcie się: fajna sprawa kiedy rolki są ciasne, okropna kiedy są idealne.
Do miejskiego pomykania to fr1, fr3, twister /xt, next, rb cruiser.
ufr intuition 90 widziałem za 1600, warto sprawdzić, jak się zakochasz to jest to sprzęt którego już nigdy nie zmienisz. To rolka
@nikozja23 jestem dosyć świeżo po zakupie Twister Edge'y 110 i powiem Ci, że są spoko. Przesiadłem się z dosyć dojechanych Seba GT i jest ogromny przeskok jeśli chodzi o prędkości. Po wyjęciu z pudełka zrobiłem 20km po mieście od strzała i jest spoko. Teraz mam ponad 50km najechane na nich i lekko obtarły mnie kostki, ale to prawdopodobnie wina skarpet. Przmierzałem jeszcze Nexty, ale były dla mnie za wąskie.