Wpis z mikrobloga

Urodzić się obecnie kobietą to największy wygryw. Brzydka kobieta ma takie samo zainteresowanie ze strony płci przeciwnej jak bardzo atrakcyjny mężczyzna. Ostatni wpis LetticeDeVries to potwierdza, sama mówi, że jest przeciętna, a na sympatii ma tyle matchy, że ja pie*dole, odpisywanie tym wszystkim mężczyzną to jak pracę by można potraktować.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder
  • 78
  • Odpowiedz
@Amicia nie. Daleko mu było do modela. Bliżej do otyłego Amerykanina. i w pierwszej sekundzie jak go zobaczyłam, pomyślałam "nie no...chyba nie".
Ale zaczęło się od rozmowy. Jednej, drugiej. Pierwszej kawy, pierwszego spaceru.
Do teraz uważam, że to jeden z najlepszych ludzi w moim życiu.
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield a kto nie patrzy na urodę? przecież to pierwsze co widzimy. dopiero potem docieraja do nas inne rzeczy..
Np..moj najdłuższy zwiazek, jak wspomniałam, był z typem w ledwie akceptowalnej według #!$%@? standardów, granicy.
Jak z nim rozmawiałam przez neta było ok..
Ale jak przyjechałam do niego i mnie odebrał z dworca i usłyszałam jego głos, naprawde, nie zniekształcony przez komputer to mi kolana zmiękły i momentalnie się zakochałam..Nagle ten miły gość,
  • Odpowiedz
@Amicia: No tak, "dopiero" w kontekście tego, że zdaniem niektórych wykopków kobiety na takich portalach są zalewane atencją i mogą przebierać w facetach. Poza tym doczytaj do końca, musiałam szukać wśród facetów, którzy mieszkają daleko ode mnie.

@Matylda_Megara: Daj spokój, takim ludziom nic nie wytłumaczysz, żyją w swoim świecie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Matylda_Megara: Ma to znaczenie i jestem ciekaw. Bo może się z nim rozstałaś dlatego, że przez jego słabe geny jak sama mówiłaś miał niską atrakcyjność fizyczną to nie widziałaś w niego kandydata na bycie ojcem twoich dzieci.
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw zapewne jakby zaciążyła to byłbyś w końcu szczęśliwy.
W.mojej sytuacji, to właśnie on miał wszystkie cechy wymarzonego ojca. Łagodność, cierpliwość, zrozumienie, zero tendencji do irytacji, czy aktywne uczestniczenie w zabawach dzieci.
Gdybyśmy zostali razem, dzisiaj bylibyśmy małżeństwem i mielibyśmy dziecko, bo zrobiłabym to dla niego.
Tylko co to za radość dla dziecka? Ojciec, który kocha za dwoje i matkaz która nakarmi, ubierze I przytuli, ale nie będzie poświęcać czasu na typowo
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: Chce wierzyć, że są kobiety, które w ogóle na to nie patrzą. Bo ja nie mogę zrozumieć do czego kobietom jest potrzebny wygląd mężczyzny. Gdyby mi kobieta powiedziała, że jestem przystojny to potraktowałbym to jako oblegę i zerwał kontakt. Ja jestem mężczyzną i nie jest moim zadaniem być przystojnym tylko mieć dobry charakter.

A to, że mężczyźni potrafią być skórwysynami to ja nie zaprzeczam. Nie mniej jednak, sprawca zmieni się
  • Odpowiedz
@kricalke: uwaga tłumacze z p0lkowego na nasz „chady piszą na tinderze, ale chcą mnie tylko wyruchac. Na żywo nie zagadują bo jestem bazylem, chociaż wystarczy żebym schudła i nałożyła makijaż, ale mi się nie chce, wiec jestem przegrywem jak wy.”
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: Matyldo gdyby było prawdą, co piszesz i rzeczywiście zależałoby Ci na poznaniu inteligentnego faceta to myślę, że na tym tagu jest pełno takich gości. A nawet jeśli nie na tagu to wśród znajomych. Ja widzę, wiele zajebistych acz niezbyt przystojnych facetów , którzy są sami, bo nie spełniają oczekiwań kobiet dotyczących wyglądu. Po co wiec forsować ta kłamliwa narracje, ze nie zależy kobietom na top 10% facetow tylko może być
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin ale ja już poznałam takiego mężczyznę (kolejnego już) i z nim jestem.
Nie twierdzę, że tylko takie kobiety są, ale taka jest większość tych inteligentnych i wartościowych.
Reszta ma branie, ale jest po prostu tępa.
Wykop organizuje jakieś spotkania tematyczne etc?
Zawsze w ten sposób można poznać kogoś
  • Odpowiedz