Wpis z mikrobloga

Post skierowany do mojego wspaniałego tagu #przegryw. Powiedzcie mi, jeżeli zaczęlibyście łazić na siłkę, uczyć się nowych rzeczy, budować swoją pozycję w pracy, to nadal byście #!$%@? tak narzekali na brak baby wokół? A co wam ta baba daje? Ruchanie? Aż tak wielkimi zwierzętami jesteście? Czemu nie zajmiecie się naprawdę SOBĄ. Musicie się lubić, walczyć o swoje własne życie i jego wartości, może nawet znaleźć religie jakieś powołanie w życiu no #!$%@? nie wiem. A wy tylko baba, baba, ruchanie. No jakby większych problemów nie było.

P.S. Oczywiście nie pisze tu do osób co mają jakąś depresję i inne choroby uniemożliwiające im normalne funkcjonowanie, bo wtedy bez pomocy dobrego lekarza to można leżeć I patrzeć tylko w sufit i jestem w stanie to zrozumieć.
#blackpill #redpill #problemypierwszegoswiata #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 48
  • Odpowiedz
P.S. Oczywiście nie pisze tu do osób co mają jakąś depresję i inne choroby uniemożliwiające im normalne funkcjonowanie, bo wtedy bez pomocy dobrego lekarza to można leżeć I patrzeć tylko w sufit i jestem w stanie to zrozumieć.


@alberto_1667: to po co w ogóle ten post?
  • Odpowiedz
@alberto_1667: Poszedłem na siłownie, a budowanie pozycji na rynku pracy skończyło się tym, że już tyle osób zapieprza w domach żeby podbijać swoją wartość, że w korpo na entry lvl stanowisko kandyduje 500 osób z których wszyscy spełniają wymagania. Pozycje na rynku pracy mogą budować sobie ci, którzy mają już przepracowane minimum 2 lata w branzach, dzisiaj żeby wejsc do dobrej branzy trzeba sie wyroznic sposrod setek kandydatów, którzy maja skillset
  • Odpowiedz
@alberto_1667: Jest hype na rozwój dzięki internetowym guru, skończyło się to przesytem ludzi, kilka lat temu brakowało tych ludzi, dzisiaj mamy boom na rozwój i tych ludzi jest tyle, ze na jedno miejsce są setki osób. Poszczescilo sie tym, którzy powchodzili w branze do 2020 roku, potem zaczela sie patologia.
  • Odpowiedz
@Keiosss

Panowanie nad popędem tymczasowo, a nie na całe życie. Zdrowy człowiek nie może po prostu wyłączyć swojego popędu na wieczność zachowując zdrowie, może co najwyżej nad tymi instynktami zapanować na tyle, żeby nie musieć się im poddać natychmiastowo, czy w jakimś określonym przystępnym czasie, w zbyt długim czasie odbija się to znacznie na psychice. I tu chodzi o sferę seksualną jak i emocjonalną, bo obie są potrzebne.
  • Odpowiedz
  • 9
@alberto_1667 fajnie jest czasem wrócić do domu po pracy, otworzyć do kogoś mordę, przytulić się i obejrzeć głupawy film o niczym, a potem pójść spać czując że ktoś na kim ci z wzajemnością zależy jest z Tobą.
  • Odpowiedz
@Slavcel

@Keiosss


Panowanie nad popędem tymczasowo, a nie na całe życie. Zdrowy człowiek nie może po prostu wyłączyć swojego popędu na wieczność zachowując zdrowie, może co najwyżej nad tymi instynktami zapanować na tyle, żeby nie musieć się im poddać natychmiastowo, czy w jakimś określonym przystępnym czasie, w zbyt długim czasie odbija się to znacznie na psychice. I tu chodzi o sferę seksualną jak i emocjonalną, bo obie są potrzebne.


tymczasem ja Aseksualny
  • Odpowiedz
@alberto_1667: systemy chierarchiczne mają to do siebie, że jak zbudujesz swoją wartość na rynku pracy to ktoś inny chcąc nie chcąc ją straci (jeśli dany sektor aluratrośnie to poleci osoba z innej branży) jest to więc rozwiązanie jednostkowe (zakładając, że w ogóle działa) i nie rozwiązuje systemowego problemu incelizacji.
  • Odpowiedz