Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki, Drodzy Mirkowie...
Na pewno znacie @ignis84 i wiecie z czym boryka się nasza Mirabelka...
Chciałabym dorzucić się do pomocy i poza dorzuceniem od siebie paru groszy chciałabym również zorganizować licytację charytatywną, aby powiększyć konto naszej znajomej.
Jako przedmiot do licytacji przekazuje moje ostatnie pudełko inspirowane "Władcą pierścieni".
Zasady są proste - kto w komentarzach pod postem napisze najwyższą kwotę wygrywa.
Przebijamy o 5 zł.
Zaczynamy od 10 zł.
Kończymy jutro (tj. 26.08) godz. 20:00
Zysk z pudełeczka przekazujemy na konto zbiórki: https://zrzutka.pl/efnetw
Po wybraniu zwycięzcy proszę o potwierdzenie przekazania wylicytowanej kwoty na zbiórkę w wiadomości prywatnej wraz z danymi do wysyłki (paczkomat).
Kto może i chce zapraszam do licytacji oraz proszę o plusowanie wpisu - niech akcja się rozniesie. :D
Jeśli spodoba wam się akcja - jutro wystawię inną rzecz. :)
Start! ()

#pomagajzwykopem #licytacja #wykopdlaigi #licytujedlaigi #pomagamy
Pandzia_art - Drogie Mirabelki, Drodzy Mirkowie...
Na pewno znacie @ignis84 i wiecie ...

źródło: 355918790_588228700048935_477341583113608708_n

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
Wzruszyłam się i łzy mi lecą. To są takie silne emocje. Bardzo Ci dziękuję, ja do tej pory nigdy nikogo nie prosiłam o pomoc. Dopiero od tej operacji przy której uszkodzili rdzeń i przez niedowład, musiałam założyć zbiórki. Dlatego to wcale nie jest takie proste. Ale czuję ogromną wdzięczność.
  • Odpowiedz
Chyba się spodobało,ale nie wszyscy zrozumieli,że przebijamy o 5 peelenów.Szacun dla licytujących,ale nie bez powodu takie zasady,chodziło o zainteresowanie.Jak kto licytuje to się interesuje,rozsiewa wici,udostępnia.Jak wchodzi i widzi,że po sześciu ofertach przebić nie może to zainteresowanie traci.
  • Odpowiedz
  • 0
@bart88uk: jak pisalam w poscie - przebijamy o 5 zl, poza tym tez chodzi o rozgłos wiec możesz podbić i wpłacić cos na zrzutke :) a dwa, to jest na celu pomoc koleżance, nie robić kwas
  • Odpowiedz