Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki, Drodzy Mirkowie...
Na pewno znacie @ignis84 i wiecie z czym boryka się nasza Mirabelka...
Chciałabym dorzucić się do pomocy i poza dorzuceniem od siebie paru groszy chciałabym również zorganizować licytację charytatywną, aby powiększyć konto naszej znajomej.
Jako przedmiot do licytacji przekazuje moje ostatnie pudełko inspirowane "Władcą pierścieni".
Zasady są proste - kto w komentarzach pod postem napisze najwyższą kwotę wygrywa.
Przebijamy o 5 zł.
Zaczynamy od 10 zł.
Kończymy jutro (tj. 26.08) godz. 20:00
Zysk z pudełeczka przekazujemy na konto zbiórki: https://zrzutka.pl/efnetw
Po wybraniu zwycięzcy proszę o potwierdzenie przekazania wylicytowanej kwoty na zbiórkę w wiadomości prywatnej wraz z danymi do wysyłki (paczkomat).
Kto może i chce zapraszam do licytacji oraz proszę o plusowanie wpisu - niech akcja się rozniesie. :D
Jeśli spodoba wam się akcja - jutro wystawię inną rzecz. :)
Start! ()

#pomagajzwykopem #licytacja #wykopdlaigi #licytujedlaigi #pomagamy
Pandzia_art - Drogie Mirabelki, Drodzy Mirkowie...
Na pewno znacie @ignis84 i wiecie ...

źródło: 355918790_588228700048935_477341583113608708_n

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Smash
Ja dzierżawię Inpostowi teren pod paczkomat zaraz przed swoim domem więc wyręczę Cię. :)
@Pandzia_art
395, ale chciałbym nadmienić, że szykanowanie i mieszanie mężczyzn z błotem w tym kraju to nie żadna teoria spiskowa, jestem po stronie Mirków broniących naszych praw i wartości, jednocześnie dam przykład że nie jesteśmy kompletnie toksyczni, tak jak kobiety nie są kompletnie niewinne.
  • Odpowiedz
  • 4
@Markok: ale ja nic do facetów nie mam ;-; i nigdy na nikogo nie nadawałam (no chyba, zeby sobie zasłużył ale zawsze są wyjątki od reguły)

okej wiec wracajac do tematu postu: mamy 395 :D czy ktoś zdąży i da więcej? :D
  • Odpowiedz
jest to niestety przykre ale cóż zrobić.. już można po prostu nie komentować i olać, a nie wygłaszać swoje teorie spiskowe :/

@Pandzia_art: Już nie ważne, my precious is mine!
Dziewczyny pamiętajcie że dostałyście kasę od zagorzałego 'incela', też jesteśmy ludźmi, nie ograniczonymi kreaturami jak nas @prawackipiwniczak nazwał.

Ej, przecież do 20:00 wisiała tylko moja przebitka.
  • Odpowiedz
@Pandzia_art: Na licytację nie było mnie jak na razie stać, ale cegiełkę dorzuciłem do zrzutki. @ignis84 dużo zdrówka życzę. Ja miałem uszkodzony odcinek lędźwiowy w wypadku, ale się z tego wygrzebałem. Ty też dasz radę, bo walka jest najważniejsza.
  • Odpowiedz
@Markok: Też nic nie mam do facetów i staram się nie wyciągać pochopnych wniosków. Mam bardzo fajnych kolegów, tak przyjaźń damsko męska jest możliwa, pod warunkiem że nikt nie ma romantycznych zapędów.
  • Odpowiedz