Wpis z mikrobloga

@cinu4: ty, ale Ukraińcy są u nas od 9 lat. To wcześniej, gdy mieliśmy dużo więcej facetów w Ukrainy, były bezpieczne, a teraz gdy jest dużo więcej kobiet to nie są? Strasznie te baby agresywne...
  • Odpowiedz
@cinu4: Połowa ludzi na tym portalu i tak nie wychodziła ¯\(ツ)/¯ swoją drogą kolejny raz utwierdzam się w tym jakimi #!$%@? są polscy policjanci. Małolata za 0.5g to pałują po piętach
  • Odpowiedz
@cinu4: no to na bulwary nie trafisz do Wawy ;)
Pokaż teraz swoje posty oburzenia jak kibole z krk maczetami załatwiali innych kiboli.
Chętnie poczytam ;)
  • Odpowiedz
@cinu4: No ja właśnie wychowałem się na osiedlu w pewnym sensie, także mam łatwiej. Na wsi dalej będzie bezpiecznie, bo mało młodych tam mieszka, a na pewno nie ukraińcy. Niestety realia miast, a szczególnie "osiedli" są całkiem inne. Pozostaje się przystosować albo żyć w ciągłym strachu. Według mnie lepsze jest to pierwsze, bo strach ma wielkie oczy.
  • Odpowiedz
@cinu4: No tak, bo przed 2022 wcale a wcale nie dało się oberwać będąc w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Wcale. Dopiero jak od 2022 roku zaczęli przyjeżdżać Ukraińcy to zrobiło się niebezpiecznie.

Co jeszcze wymyślicie?
  • Odpowiedz
@Walenciakowa

@cinu4: ty, ale Ukraińcy są u nas od 9 lat. To wcześniej, gdy mieliśmy dużo więcej facetów w Ukrainy, były bezpieczne, a teraz gdy jest dużo więcej kobiet to nie są? Strasznie te baby agresywne...


Jakie fikoły i urojenia jak to u lewaka XD
Faktycznie same kobiety chodzą po ulicach hahahaha i tak 9 lat temu zaczęła się wojna i od tej pory tu siedzą :D
  • Odpowiedz