Wpis z mikrobloga

Nie zdawałem sobie sprawy z wielkości tego problemu, dopóki nie zauważyłem tej statystyki.
Tak, większość naszych vitaminek pozostaje bez pracy, na utrzymaniu beciaka.
Co lepsze p0lki szczycą się statystycznie lepszym wykształceniem niż mężczyźni.
Takie to #pieklokobiet w tej kukolandii jaką jest Rzeczpospolita.
Na dodatek dzietność spada, byłbym w stanie przełknąć to jeżeli kobiety wywiązywały by się ze swojego biologicznego jakże szczytnemu obowiązkowi rodzenia dzieci. Ależ skąd. P0lce oczywiście źle. Ci źli mężczyźni ją zniewalają, a ona ma depresję. Ja się nie dziwie że p0lkom odwala bo każdemu człowiekowi by odwaliło gdyby nie miał zajęcia oprócz przeglądania insta i oglądania netflixa. To logiczne że z nieróbstwa i nadmiaru wolnego czasu do głowy przychodzą głupie pomysły.

Nie dość że mężczyźni utrzymują kobiety, to na dodatek finansują im państwowe studia na gownokierunkach, które i tak nie wykorzystają bo nie będą pracować. O erazmusach nie wspomnę.

#pieklomezczyzn #bekazlewactwa #p0lka #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
Mezomorfix - Nie zdawałem sobie sprawy z wielkości tego problemu, dopóki nie zauważył...

źródło: IMG_0760

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Atreyu: no bo do statystyk wliczają się emerytki, studentki, itp. Co nie znaczy, że i tak sporo Polek w wieku produkcyjnym nie pracuje, a i tak duża część jest utrzymywana przez partnera, ojca lub państwo.
  • Odpowiedz
@ronaldrogal: No niestety statystyki nie zgadzają się z twoim chłopskim rozumem, może jednak trochę więcej wykształcenia by się przydało w Twoim przypadku to wiedziałbyś gdzie szukać danych przed rzucaniem tez opartych o "tak mi się wydaje".

"Wskaźnik zatrudnienia osób dorosłych z wykształceniem wyższym wyniósł 89,7 %, osób z wykształceniem średnim i policealnym (82,7 %) oraz osób z wykształceniem podstawowym 67,5 %".
https://www.europarl.europa.eu/EPRS/graphs/2021-Education_PL.pdf
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: weź pod uwagę, że często to jest wspólna decyzja - szczególnie na wsi, gdzie żona zajmuje się dziećmi i ogarnia dom oraz działkę. W mieście znacznie łatwiej o pracę na pół etatu jak masz gówniaki.
  • Odpowiedz
@dlugiespanko: co wy macie za problem z tym Netflixem? Rozrywka jak każda inna, jak ona ma wpłynąć na postrzeganie świata? Seriali jest masa, są historyczne, są horrory, są science-fiction, jak to ma się do waszych wykopkowych teorii? XD
  • Odpowiedz
@raizel-kuroi no gorszy, bo istnieje liniowa odwrotnie proporcjonalna zależność między poziomem wykształcenia a liczebnością miotu. Skoro nie chcą #!$%@?ć na państwo to powinno się je pozamykać w piwnicach i z urzędu zapładniać co 2 lata. xD
  • Odpowiedz
@Capital__D: dokładnie typowy facet : 80 procent kobiet składa pozew o rozwód zle nie dobre , ale nie zastanowili się że powodem tych pozwow są zdrady przemoc nieróbstwo faceta
  • Odpowiedz
@1624294678: chyba sobie kpisz polska bulgaria i Rumunia mają największy odsetek kobiet na wysokich stanowiskach z bardzo dobrym wykształceniem
Właśnie polskie kobiety to jedne z najambitniejszych w Europie
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: w twojej fantazji , pracuje tylko 7 procent więcej facetów niż kobiet więc jeszcze gorzej bo wychodzi na to że utrzymuje ich żona albo państwo
Praktycznie jeśli chodzi o Polskę to liczba pracujących kobiet u mężczyzn jest niemal że rówma więc twoja gówno teoria pada jak domek z kart
Co jeszcze bardziej stawia polki w dobrym świetle bo będąc matka mając wyrownany poziom zatrudnienia co faceci to naprawdę wyczyn
  • Odpowiedz
@Linnior88: to że pracują nie znaczy, że więcej nie wydają niż zarabiają. Poza tym znam przypadki w których ojciec w wieku emerytalnym jeszcze pracuje bo musi utrzymać 40 letnią córeczkę która też pracuje, ale jej matka a jego żona bezrobotna od zawsze szantażuje go rozwodem i wyrzuceniem z domu jeżeli przestanie łożyć na swoją pociechę. Nawet w rodzinie mam sporo kuzynek, które utrzymuje mąż a one zajmują się tylko domem, albo
  • Odpowiedz