Wpis z mikrobloga

@yourgrandma Tak, zwolnić gościa który wygrzebał Polonię z trzecioligowego bagna, zrobił dwa awanse mimo że składu ultra mocnego nie posiadał.

Polonia zalicza klasyczne dla wielu beniaminków 1 ligi i Ekstraklasy(tej to dotyczy szczególnie) zderzenie z rzeczywistością. Błędy które w 2 lidze często nie kończyły się konsekwencjami, w 1 lidze oznaczają stratę bramki.

Średnia punktu na mecz może szału nie robi, ale nie jest dramatem gdy spojrzymy na to jak wiele pierwszoligowców fatalnie
@DonTadeo: Do naszej obrony już zdążyłem się przyzwyczaić, że lubią popełnić błędy, ale małym pozytywem jest to, że stracili tylko jedną bramkę, a nie 3 czy 4 jak ostatnio. Chociaż Motor sytuacje swoje miał, tylko niecelność ich ataku nas uratowała. No i martwi fakt, że bodajże mamy kontuzje obrońców, także papiezmachajacyreka.jpg, bo zmienników wartościowych tam nie mamy i to martwi.
Natomiast nasz atak MEGA rozczarował mnie wczoraj. Ok, straciliśmy bramkę, ale
@yourgrandma: w poprzednim sezonie też go chcieli zaraz zwalniać, a w poprzednim też ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wg mnie to przede wszystkim my kibice się zderzyliśmy z rzeczywistością. Przyzwyczailiśmy się przez te 2 lata do bycia topową drużyną w lidze która ciągle punktuje, a w tej lidze już tak nie będzie i niestety porażek będzie sporo.
@rudy_karzel: No właśnie, już przed Motorem sporo osób sobie przypisywało 3 punkty za Motor, mimo że byli w czubie i dobrze grają, a potem nagle zdziwko, że jesteśmy od nich słabsi xd Podejrzewam, że ze Zniczem będzie podobna sytuacja.