Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Zielony34: Ja mam słaby wzrok i jako krótkowidz na motorze najgorzej dla mnie jest w porach wieczornych przy zmierzchu. Wtedy ocenić prędkość pojazdu jadącego z naprzeciwka to dla mnie wielki problem i generalnie bardzo często rezygnuje z manewru. A jednak rumak którym jeżdże ma sporo mocy i wyprzedzanie tira czy nawet rozpędzenie się z tych 90 nie stanowi większego problemu
@Zielony34: Heh, dzięki za troskę, ale jakby ktoś pytał czy internetowe zjawisko "ten pryszcz to na pewno rak" dotyczy również innych branży to będę pokazywać Twój komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez blendy (okularów na rowerze) nie ruszam się w trasę, wzrok mam bliski ideałowi i niedawno sprawdzany, a sama sytuacja zdarzyła się raz na pewnie już okolice 1mkm.
Jakbym na własne oczy nie widział podobnego zjawiska
Tak obstawiam że 70% ma problemy z psychiką:p


@Ulfric_Stormcloak: Mam Cię na czarnej, ale tutaj masz rację, ale optymistyczne przypuszczenia podałeś. Dobre 90%. KTO serwisuje odpowiednio takie podstawy jak klocki, płyn hamulcowy, tarcze? Pojedź na większy zlot i tylko popatrz z daleka na okienka rewizyjne pomp....
@Zielony34: No właśnie przedwczoraj napatoczyłem się na "zlot" i skala patusow to zgroza.

Jeden gość zatrzymał się na środku drogi w lesie, aby pogadać z inną typiarą na moto, inny leciał zielonym złomem przez moją wiochę, oczywiście na przelocie z prędkością w granicy 100km/h, jeszcze inni we dupie mając czerwone światło na remontowej mijance, wjechalo na czołowe. O wyprzedaniu z prawej strony, to już nawet nie chcę pisać, bo po co
@PiotrFr: pomijając idiotyzm decyzji... pomijając brak reakcji po tej debilnej decyzji.... koleś przy pewnie ponad 100 ma godzinę zrobił zwort z przeciwwagą zamiast pójść ciałem na prawo... przy tej prędkości to złożyło motocykl ale nie zmieniło znacząco kierunku... ludzie.. doszkalajcie się...