Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 27
@PiotrFr

ale ślepy czy co?


Wydaje się, że to był jeden z tych debili, którzy myślą, że druga strona im zjedzie na pobocze. Albo miał jakiś atak drętwoty czy innego osłupienia, w najlepszym wypadku miał głowę gdzieś indziej i skupił się na rozmowie, podcaście czy widoczku, ale właściwie żaden scenariusz nie tłumaczy wyprzedzania spacerowym tempem. ()
  • Odpowiedz
ale ślepy czy co?

Dzień wygląda na gorący. Niewykluczone, że nie zauważył samochodu w falującym powietrzu. Sam raz tak miałem, że już zacząłem przyspieszać i dopiero po chwili zobaczyłem, że coś w tych "falach" jedzie.

Choć przy tak małym dystansie to mało prawdopodobne. Zdecydowanie obstawiałbym raczej jazdę bez minimum uwagi, zagapienie się czy też zapomnienie że nie jest na ekspresówce.
@PiotrFr:
  • Odpowiedz
@PiotrFr pewnie tak jak większość wyprzedzających, wtedy, kiedy nie powinna czyli "pewnie mi zjedzie". Zaraz minie miesiąc, jak gość w osobówce był pewien, że mu zjadę na pobocze. W ostatniej chwili schował sie w bok wyprzedzanego auta i oboje wylądowali na barierkach.
Przyznam szczerze - mając maskę na wysokości jego dachu czułem sie bardziej pewnie co dało mu w ostatniej chwili do myślenia.
  • Odpowiedz
@BiggerJapanTapczan: @Rabe @zielony_goblin @weezyxboss @apee @Aramil @Zarzutkkake Ja się ogólnie boję wyprzedzać na krajówkach, bo chociaż wiem, że przy redukcji i mocnym odwinięciu zawsze jestem szybciej, niż swoją puszką z 2.0 pod maską, ale wciąż jest w psychice to, że nie jestem obudowany blachą i poduszkami. Na ekspresówkach i autostradzie lepiej nie jest, bo często Bawarska Szachownica i Cztery zera na masce i piąte za kierownicą lubią siedzieć na gumie, bo
  • Odpowiedz