Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm #igenius #gamechangers #wiolettabialek #cezarylewicki #adarudnicka #mrbiernat

Czy MLM, platforma iGenius i GAMECHANGERS POLSKA to oszustwo? Jakie są rzeczywiste wyniki finansowe osób, które dołączyły do zespołu? Podzielcie się swoimi wrażeniami z uczestnictwa w spotkaniach. Czy można zarobić dobre pieniądze z biznesu online mając tylko telefon oraz wifi? Czy ktoś inwestował lub współpracował razem z Cezary Lewicki? https://www.cezarylewicki.pl/

Czy zajmowanie się marketingiem sieciowym i inwestowaniem na rynkach finansowych jest trudne?

Czy płatności comiesięczna płatności 600zł jest konieczna do osiągnięcia sukcesu?

Czy najdroższy pakiet elite ma sens?

Czy grupa sygnałowa na telegramie rzeczywiście jest warta swojej ceny?

Szukam prawdziwych odpowiedzi na wyżej zadane pytania oraz szczere przedstawienie sytuacji. W internecie trudno znaleźć coś to nie jest fałszywym obrazem rzeczywistości.

Związane osoby: Biernat, Wioletta Białek, Ada Rudnicka, Cezary Lewicki.
B.....i - #frajerzyzmlm #igenius #gamechangers #wiolettabialek #cezarylewicki #adarud...

źródło: IMG_3134

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 2
@BetonowePlacki Chyba wczoraj oglądałeś to samo wieczorem co ja. Potężne "szkolenie" czy nie wiadomo co o wartości 5000 zł na którym jedyne czego się dowiedziałeś to żeby nie przeliczać czasu na pieniądze.
poczytaj ten tag, są wpisy że to firamida i naciąganie ludzi. Ja trafiłem na Julię Gąsiorowską i jak się jej pytam ile i co kosztuje to mi odpowiada, ile jestem w stanie w siebie zainwestować?
Mało tego, dokładnie się przypatrzyłem
  • Odpowiedz