Wpis z mikrobloga

Najwieksza beka to jak normiki ci shaja ze ty nie masz tak zle bo se teraz wrzucasz na wyczop wpis z telefonu o wartosci calej murzyńskiej wioski wraz z mieszkańcami XD masz internet, masz ciepla wode, masz karme dla przegrywuw to masz lepiej niz 70% ( z dupy procenty jak w normickich przykladach) ludzi na swiecie.

no tak super kuhwa ale nadal nie zaspokajasz PODSTAWOWYCH potrzeb z piramidy maslova.

A murzyny? u murzynow nie ma incelstwa bo nawet jak taki murzyn u siebie na wiosce by nie mogl zapeklowac to przyplynie na tratwie do p0lski gdzie go obsluzy cala kolejka julek XD

wiem wiem zaraz jakis normik sie zesha ze przeciez on nie ma co jesc nawet XD to niech se ugotuje coś albo zamowi uber eats i mu przywioza na wielbladzie szame, ja tak robie i nie jestem glodny jakos wiec to wynika z ich lenistwa (to taka satyra na te shanie normickie just wyjdz do ludzi bro).

#przegryw #tinder #zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow #bekazrozowychpaskow #logikanormika #bekaznormictwa
  • 7
  • Odpowiedz
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: dla ciebie jak i dla innych jest jeszcze nadzieja bo wy nie jesteście przegrywami tylko macie nasrane w głowie. Jakaś homoseksualna nienawiść do kobiet jakieś chady oskarki julki i inne wykopkowe teorie xd wystarczy że jeden z drugim złapie się za jaja, sprawdzi że je ma i zacznie zachowywać się jak mężczyzna: pragniesz miłości, seksu, związku, mitycznej julki-podejdz i zagadaj! Chcesz zmienić swoje życie - odwagi. A nie #!$%@? o
  • Odpowiedz