Wpis z mikrobloga

W ogóle to nie mogę uwierzyć, że już zaraz #inktober
Parę dni temu dostałam w newsletterze listę tematów na tegoroczną edycje i trochę smutłam, że tak szybko zleciał ten rok. Ostatni inktober wspominam jako bardzo gorący czas i walkę o życie, tak od drugiej połowy października, więc nachodzą mnie wątpliwości czy znów w to wchodzić.
No cóż, czas znaleźć chyba jakiś adekwatny szkicownik, bo szkicowników nigdy za wiele. Z kim się widzę w tym roku na tagu?

tag: #ineveraart
#tworczoscwlasna #rysujzwykopem #sztuka #art #rysunek i trochę #feels
Inevera - W ogóle to nie mogę uwierzyć, że już zaraz #inktober 
Parę dni temu dostała...

źródło: ineveraart

Pobierz
  • 28
  • 1
@thighslapper0: taka ogólnoświatowa zabawa, która odbywa się w październiku, polegająca na tym, że codziennie rysujesz swoją interpretacje tematu. Lista haseł jest udostępniona przez oficjalną stronę Inktobera. Technika tak naprawdę dowolna, ale jak wskazuje nazwa (INKtober) - fajnie jak rysunki wykonywane są tuszem.
Parę dni temu dostałam w newsletterze listę tematów na tegoroczną edycje


@Inevera: Patrzcież Państwo jaka to wygoda. A ja zawsze czekam aż ktoś wrzuci linka do haseł i dodaję sobie do ulubionych...
Na 100% się widzimy (chyba, że sobie palce piłą poucinam). Daj linka do oficjalnych haseł, które będą w tegorocznej edycji (bo z tego co wiem, to potrafią chodzić 2 różne listy).
@Inevera tuszem to trza by bylo i pióro zakupic i tusz do tego i specjalny papier. ale skoro mowisz, ze mkzna techniką dowolną, to ołowkiem tez spoko. no to dzięki. a wrzucasz gdzie, na ta oficjalną strone?
  • 1
@Nr29: dzięki :)
No właśnie, ja w zeszłym roku zaczęłam 1 września, dzięki czemu przez jakiś czas miałam 2 dni na przygotowanie jednego tematu. Jest to spoko opcja, o ile nie robisz sobie tygodniowej przerwy xD
Kurdę! I nikt nie sprawdza, czy robisz na bieżąco, czy szykujesz sobie wcześniej?
A ja się zawsze głupi łapałem na to któregoś z pierwszych dni i potem tylko czasem sobie nadrabiałem, jak miałem więcej czasu.

Jedno już widzę - zakup w Action takich pisaków złotych pakowanych po 3 sztuki to nie był głupi pomysł (dzień 6).
@Inevera: hmm może by wziął udział przynajmniej 3 rzeczy z tej listy można muzycznie zinterpretować a mi by sie przydało troche praktyki ajk tylko czas miedzy kolchozem znajde
w zeszłym roku zaczęłam 1 września, dzięki czemu przez jakiś czas miałam 2 dni na przygotowanie jednego tematu


@Inevera: Ooo, kupuję twój patent. Takim sposobem to może dam radę w tym roku. Szczególnie że najpewniej czuję się chyba w cienkopisach.