Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#blackpillowewspomnienia
Przypomniała mi się historia z 1 liceum. Był to sam początek roku szkolnego, wszyscy dopiero się poznawali. Profil: biol-chem, czyli oczywiście na 28 osób w klasie było 6 chłopaków i 22 dziewczyny. Ale to nie o to chodzi. Chodzi o "zajęcia integracyjne" które zorganizowała nasza wychowawczyni ze szkolnym psychologiem żeby wszyscy się ze sobą poznali.

Robiliśmy pare ćwiczeń i zabaw zapoznawczych, nic dziwnego ani nietypowego. Ale jedno ćwiczenie zapadło mi w pamięć - "pełny tramwaj".
Zabawa polegała na tym, że osoby ustawiają się w dwóch rzędach stojąc naprzeciwko siebie i jak najbliżej siebie. Miało to symulować zatłoczony tramwaj w którym nie da się już upchnąć więcej ludzi. I teraz fajna część - osoby stojące na samym początku rzędów miały za zadanie przecisnąć się pomiędzy rzędami i przejść na drugą stronę po czym stanąć na końcu. Potem następni i tak po kolei aż każdy przejdzie. Osoby stojące w rzędach miały za zadanie to utrudnić poprzez maksymalne ściskanie się ze sobą i ograniczanie miejsca na przejście.

Nie wiem czemu miała służyć ta zabawa, ale mniejsza z tym. Inni chyba dobrze się bawili bo było dużo śmiechów, ale jak przyszłą kolej na mnie... Oj, jak ja przechodziłem to nagle ucisk w tramwaju znikał - wszystkie dziewczyny cofały się, robiły krok do tyłu przez co w przeciwieństwie do innych przeszedłem na luzie.

Niby powinienem mieć na to wywalone, bo to była głupia zabawa zapoznawcza lata temu, ale niesmak pozostał. Niesmak tego że wszystkie dziewczyny brzydziły się mnie dotykać i maksymalnie zwiększały odstęp ode mnie jakbym conajmniej był jakiś chory. Dalej głupio się czuję jak o tym piszę, tego dnia potraktowali mnie jak trędowatego. To jest jedno z tych wspomnień które chciałbym wymazać z pamięci, ale jest już przyklejone do pamięci jakimś superglue więc zostanie ze mną i będzie mnie męczyć do śmierci.

#blackpill #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #przegrywgenetyczny #doomer #feels #relacje #blackpillowewspomnienia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
@mirko_anonim: na śmieszniejsze jest to , ze większość takich dziewczyn co tak sie zachowuje to głównie uważane za te piękne. Przeciętne dziewczyny czy te brzydkie, jakoś nie mają z tym problemu.