Wpis z mikrobloga

Szybka ocena nowych:
Tori - zajeżdzało mi żulką, ale póki co dla mnie charakter na plus. Nie błyszczy na siłe. Bez makijażu ładniejsza niż z. Moze pozytywnie zaskoczyć
Kornelia - to imię zobowiązuje w HP. Tylko tyle, lub aż tyle. Jej typ to Mikołaj - to już overkill
Alicja - Słodkie loczki. Trąci Karolcią Srolcią i Klaudią co nie chciała odejść z HP, bo ma tyle sukienek jeszcze. Nieźle się kobieta zdesperowała jak usłyszała o rajskim
Sebina - Trochę Sebixa, trochę mina Jędrzejczyk na ważeniu przed walką. Preferuje kobiety, obstawiam ze to tu będzie ta sytuacja która zaskoczyła produkcję. Nic więc dziwnego że żaden się jej nie podoba. W pamiecie utkwił mi jej tekst: "Nikt mi sie tutaj nie spodobał w oko"... oraz "mam na imie Sabina Smolińska"
Karolina - Dupa pawiana psuje mi wszystko bo to ogólnie typ urody który mi się podoba + dziarki. Szon z OnlyFansa który wysyła fotki z fetyszami jaki chcesz. Charakter? Pól Hani, pól Elizy. Wyczuwam dymy. Friendzone już w 1 dniu.
Marwin Mostowiak - człowiek z przełomu lat 90/00. Sfriendzonowany 1 dnia bo serce swe oddał na dłoni
Krzuchu 32 - Niby za stary na program. Póki co dla mnie zaskoczenie programu jak mase można połaczyć z intelektem i dobrym wysławianiem się. Niektóre wolą starszych. Co miała Kama powiedzieć co miała 33 czy 35? Szczena gigachada jak u Moniki ;P
Roch (Miłosz 2.0) - Od razu przypomniał mi się lektor z dziecinstwa Roch Siemianowski i Lech Roch Pawlak. Trochę taki Miłosz 2.0. Styl luzacki, surfer, studenciak, tenis. Jak widać moze być w programie ktoś, kto nie wygląda jak kulturysta. Ten typ urody moze się podobać kobietom
Maciek - ktoś z kim nigdy byś nie chciał grać w kamienna twarz na pieniadze. Człowiek bez emocji - ponoć cecha charakterystyczna psychopatów. Moze po prostu nieśmiały albo przytłaczają go kamery i mikrofony. Czas pokaże
Nowy uczestnik:

#hotelparadise
Pobierz acid1988 - Szybka ocena nowych:
Tori - zajeżdzało mi żulką, ale póki co dla mnie char...
źródło: 15602.1
  • 1