Wpis z mikrobloga

#technikum #liceum #zak #cosinus #szkola #elo

Siema, dzisiaj nie zdalem fizyki w 4 klasie technikum 5 letniego, i jedyna mozliwosc w tej szkole to powtarzanie klasy, dyrektor powiedzial, ze w tej szkole warunek nie istnieje. Czyli bede musial jeszcze 2 lata przesiedziec w tym burdelu, zeby podejsc do matury.

Moze troche opowiem jak to wyglada w moim przypadku, zeby bylo jasniej. Rok temu chodzilem do prywatnego technikum informatycznego w malym miescie i tam bylo wszystko idealnie, zdalem pierwszy egzamin zawodowy, i nie mialem nigdy problemu ze zdaniem roku, nic. Po 3 klasie musialem sie przeprowadzic do Warszawy i tylko jedna sensowna szkola (wtedy tak myslalem, bo nie miala najgorszych wynikow w rankingach) mnie przyjela. Odrazu sie rozczarowalem po pierwszym miesiacu, nauczyciele rzadza sie wlasnymi prawami, zdac z matmy i fizyki sie nie da, przez bardzo wysokie wymagania (nauczanie jest na niskim poziomie). Wczoraj pisalem poprawke z matmy i dobrze mi poszlo, zdalem. Dzisiaj niestety nie udalo mi sie zaliczyc fizyki, spodziewalem sie o wiele latwiejszego egzaminu.

Nie zalezy mi na dypolomie zawodym, chce tylko miec wyksztalcenie srednie i zdana mature. Aktualnie pracuje jako freelancer, tworze strony internetowe. Po szkole chcialem zrobic certyfikat sieciowy i isc w tym kierunku (administratory sytemowy itd.). Nie wiem czy mi sie oplaca powtarzanie klasy.

Myslicie, ze szkola dla doroslych typy żak daje cos? Moge po niej normalnie pisac mature? I jak to bedzie wygladac w CV, zak pl szkola dla doroslych??

Znalazlem jeszcze taki kurs na stronie zak.pl - eLO. Czyli przez rok ucze sie online, zeby zdobyc wyksztalcenie srednie i podejsc do matury, myslicie ze to by mialo jakis sens?
  • 1
  • Odpowiedz