Wpis z mikrobloga

#pkp #zlodzieje #kradziez #chorykraj
To chory kraj.
Kupiliśmy sobie za 1200 nocleg 4 dni nad morzem za 1200zl.
Wstępny plan był taki aby jechać pociągiem Wwa-Gdynia przesiadka Gdynia-Władek i po czterech dniach powrót
Wiecie ile te ch.. sobie rzeczą 118zl w jedna stronę za osobę do Gdyni + 14 Gdynia wladek.
To już wole autem jechać.
Idź pan w ch…
  • 23
  • Odpowiedz
@uhauha: ja pamiętam jak 3-4 lata temu jeździłem Lublin-Warszawa za bodajże 14 złotych z hakiem, teraz już coś koło 3 dych kosztuje bilet w jedną stronę xD
  • Odpowiedz
@uhauha: Nooo, w zeszłym roku liczyłem ile bym zabulił za 3 bilety w tę samą stronę z Łodzi. Bardziej opłacalne było wsiąść w auto. Nie wiem co to ma być. Jakbym się miał zdecydować na tułaczkę pociągiem, musiałoby to być przynajmniej 2-krotnie tańsze, a tu wychodzi drożej. Bzdura.
  • Odpowiedz
@uhauha: Jechałem kilka lat temu Rzeszów-Kołobrzeg koszt około 120zł w 1 klasie w przedziale około 10h drogi. Fotele rozkładane elegancko sobie spałem wygodnie #!$%@?. Okienko otwarte, upału nie było nikt ci dupy nie truje i nie buja na boki. Można było się przejść po wagonie rozprostować nogi. Byłem zadowolony nic mnie nie obchodziło. Z 2 lata temu jechałem Rzeszów-Płock tym razem autobus i to już była tułaczka..Można porównać do samochodu, bo
  • Odpowiedz
@uhauha jak wyjazd i powrót masz do końca tego miesiąc to lepiej jechać kolejami mazowieckimi z wawy do Gdyni za 60
Zł od osoby w jedna stronę. A jak jedziesz z kimś pkp to zaznacz sobie opcje „taniej z bliskimi” jest zniżka chyba 30 %.
  • Odpowiedz