Wpis z mikrobloga

@KOLEGAMAMY dokładnie, cholera wie czy 5 min wcześniej dzieci nie startowały do psa.
Osobiście nie mam nic do Ukraińców ale taka jest prawda, że matki mogły by lepiej dzieci pilnować na placach zabaw. Niejednokrotnie musieliśmy upominać ich dzieci bo albo się rozpychały albo bawią się 13 latkowie na placach zabaw dla 5 letnich dzieci i na nikogo nie patrzą. Matka najczęściej z nosem w telefonie.
@ujtamajtam: na moje to trafił swój na swego. Kobieta puszcza gnojków bez smyczy, wyrzadzili jakas szkode (wiemy tylko ze kopneli pilke w psa), nie znamy szczegołów.

Słownictwo naganne i niedopuszczalne, ale może facet naprawde był wzburzony zachowaniem tych ludzi z ukrainy.

A ukrainka winna tej sytuacji wrzuca zdjecie typa do internetu i szczuje, bo sie w obcym kraju czuje pokrzywdzona. To niby jest normalne zachowanie?
Zasugerować mogę jedynie udanie się do psychiatry z takim pojmowaniem normalności


@Ulfric_Stormcloak: To że takiego zachowania nie akceptujesz nie znaczy że nie jest normą w naszym społeczeństwie. Chłop #!$%@?, ale takich mijasz codziennie
@alteron srasz pod siebie to Ty, kiedy szukasz wymówek, żeby nie zareagować i spuścić wzrok w takich sytuacjach. Dzięki postawom jak twoja patola czuje się u nas doskonale.
dobrze zrobił skoro dziwić kopały piłka w psa. Nie wiemy jak było wcześniej, styl ukrainek widać ze nie zależy im na spokojnej rozmowie tylko prowokacja od razu


@KOLEGAMAMY: Nie wiem jak było wczesniej więc będę #!$%@?ł, że kopały piłką w psa. Sprowokuj to swój mózg do myślenia.