Wpis z mikrobloga

#biedronka i jej kolejna super promocja z dziś. Tym razem jeszcze bardziej nacinają konsumentów, a koszyk owoców pusty. Dopiero przy kasie "czemu banany po 7zł" i ludzie jeszcze się godzą i płacą. #oszustwo i #oszukujo . Oczywiście cenówka umieszczona w taki sposób żeby przypadkiem się nie dopatrzeć. Ciekaw jestem czy ktoś realnie skorzystał z tej promocji i zrobił zakupy za 200zł. Zgłoszone do UOKiK :)
Pobierz rafor4 - #biedronka i jej kolejna super promocja z dziś. Tym razem jeszcze bardziej n...
źródło: 371058442_320724850328655_4241664396540271638_n (1)
  • 61
@rafor4 ja tak samo dziś zablokowalem kasę na dobre 10min jak kupowałem lody… dopiero po dłuższej chwili ktoś się skumal ze lody w promocji od 200 zł oczywiście malutkim druczkiem
@rafor4: na tej cenówce przynajmniej coś widać, u mnie w biedrze to chyba bęben w drukarce się kończy bo #!$%@? nie widać cen a co dopiero te drobne literki na 5 pixeli.

UOKiK nie jest w stanie niczego ogarnąć, biedronka to za duży kaliber. Juz tyle kar dostali i dalej lachę kładą na UOKiK
@rafor4: za chwile do zakupu #!$%@? cebuli będziesz musiał ściągać 200 stronnicowy regulamin. A bo z kartą MB, a bo za minimum 2137zl, a bo w czwartek, ale tylko między 12:10 i 12:34, a bo tylko w kasie automatycznej, a bo dla klientów w krawacie, tylko bez kapelusza.

Byłem dzisiaj świadkiem jak parka przy kasie zorientowała się, ze im nie przysługuje duża cena. bluzgali pod nosem, ale kupili.
@rafor4: @Wredna_pomarancza Właśnie dzisiaj przeglądałem gazetkę tego poyebanego sklepu na pececie (w apce moja gazetka) na dużym monitorze i patrze spoko cena bananów, ale od razu zapaliła się lampka, że pewnie znowu w uja cisną no i k#rwa się nie pomyliłem. Czy ja nie mogę przejrzeć gazetki, albo wejść i kupić produkty bez doszukiwania się jakichś promocji, zrobić szybko zakupy, spojrzeć na skład produktu to jeszcze rozkminiać czy musze brać 3
@rafor4 XD Wiecie czemu to robią? Bo wiedzą, że ludzie po 16 nie patrzą na ceny tylko na produkt oraz "promocje" i śpieszą się do domu jak najszybciej więc naciągają prawo jak tylko się da
@rafor4: Z tymi bananami była parę dni temu jeszcze niższa cena (1.99zł/kg). Też się naciąłem mimo dokładnego przeczytania warunków (max 1kg na jedną kartę MB). Przy kasie okazało się, że naliczyło mi kwotę 3.99zł/kg. Pytam się kasjerki dlaczego nie naliczyło poprawengo rabatu (miałem mniej niż 1kg i użyłem karty MB). Okazało się, że promocyjna cena jest gdy użyje się pieprzonej aplikacji.
Też zgłosiłem ich to UOKiK.
@KaczuH Akurat promocje przez aplikacje to norma. W Lidlu, Kauflandzie czy Carrfeourze masz podobnie oznaczone promocje przez aplikacje. UOKiK zignoruje szybko te zgłoszenie, bo stwierdzą prawidłowe oznaczenie.
@rafor4: w lidlu podobnie - mega promo z apką, no fajnie - mam apke - rabat sie nie nabił, czemu ? - bo trzeba jeszcze w apce kliknąc kupon - no paranoja - nie dosc ze instalujesz jakies gowno to jeszcze trzeba klikac nie wiem po co