Wpis z mikrobloga

@tylkoponsfw: Mnie to nawet na te imprezy nie ciągnie, nie wiem co w tym takiego cudownego. Wolałbym sobie z jakąś Julką pochodzić po mieście czy w kręgle pograć, niż chlać na imprezach, ale ja to już chyba jakiś wybitny przypadek spoerdoksowatości, ehh
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw co ty pierdzielisz idioto, kobieta 4/10 pracuje w żabce całą młodość i liczy na to że jakiś Mariusz 6/10 się nią zainteresuje ale nawet on na nią nie spojrzy. Wiem bo sam przez długi czas byłem podrywany przez dupę z żabki.
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw Co to za głupoty. Mialam wielu znajomych którzy nie byli przystojniakami a mieli takie świetne charaktery ,ze dziewczyny ich uwielbialy! Poczucie humoru, trochę zaradnosci w zyciu i naprawde mozna duzo zrobicnw zyciu. Te wpisy o tym jacy biedni sa mezczyzni to juz glowa boli od tego. Kobiety tez sa biedne bo sa traktowane czesto gesto przedmiotowo i to jest tragedia.
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: Dynamiczniak 4/10, jeśli znajdzie kogoś na swoim poziomie, w dzisiejszych czasach jest mega szczęściarzem. Introwertyczny 4/10 ma życie porównywalne z odpadem 1-2/10. Baba 4/10, zaburzona, z autyzmem i aspergerem może mieć dynamiczne życie i co najmniej dwóch gachów (na wyższym poziomie). Nawet zagląda tutaj czasem taka.
  • Odpowiedz