Wpis z mikrobloga

@Kameishi: Tyle lat a tu cały czas darmowe DLC, wydałem na grę raz kilka złoty jak miała tragiczne oceny.
Nie żałuję, jedna z najlepszych gier o kosmosie.

Czasami trochę za duża, no i szkoda, że nie ma typowego multiplayer, gdzie masz kilka galaktyk i w nich po kilka układów słonecznych.
Bo tutaj można zmieścić 60 osobową drużynę na jednej planecie i każdy ma swoją bazę n maxa obudowaną
  • Odpowiedz
@Kameishi: Ta gra to niesamowity fenomen z tego co widzę. Pamiętam, jak wszyscy się nabijali po premierzy, jaka to niedoróbka. Aż miło, że ambitni developerzy wzięli to sobie do serca. Chyba aż nadto, skoro robią z tej gry taki niesamowity grywalny kombajn patrząc po tym jak teraz wygląda.
  • Odpowiedz
@Maurry: A jak ma nie być?
W jaki sposób chcesz WYRENDEROWAĆ CAŁĄ PLANETĘ bez jakiś lagów?

Nie wiem gdzie łazisz, ale u mnie co druga to inna, byłem na planecie gdzie są wulkany, praktycznie sama woda, burze, ziemio podobne, z jakimiś świecącymi trawami, teraz z różowymi kryształami, potem z wielkimi drzewami, jeszcze jakieś robotyczne zwierzęta i rośliny
  • Odpowiedz
@MePix: planety są różne owszem ,ale na czym polega ta różnica.. inne kolory z jakimiś elementami pogodowymi ,których jest 3 albo 4 na krzyż w dodatku są puste tylko od czasu do czasu jakieś bazy pojawiają się które są na zasadzie kopiuj, wklej. Z tym renderem to jest tak ,że detale dopiero widzisz jak wylądujesz a tak to nawet 10m nad ziemią nie widzisz trawy.
Ta gra może nie jest jakaś
  • Odpowiedz
@Maurry: Jak wyobrażasz sobie render trawy, które notabene nie jest łatwa do wygenerowania bo pożera sporo zasobów, lecąc stakiem z prędkością kilkuset km/h? Wiesz jakie to byłoby obciążenie na GPU i CPU?
Renderują się drzewa, teren, woda czy elementy do zbierania jak surowce

No i pogoda jest inna wszędzie
- Za ciepło
- Za zimno
- Burza śnieżna
- Burza piaskowa
- Burza z ogniem
- Zwykła burza + deszcz
No
  • Odpowiedz