Wpis z mikrobloga

@agahej: @Helen97 @Dewasta tak sobie z żoną przeglądam wykopki i powstała taka myśl - a może ona chciała sobie zrobić takie usta i jest z nich zadowolona? Zaznaczyłem w tym wątku kobiety bo chciałbym się nieśmiało zapytać jak podchodzicie do tematu body shamming, czyli zjawiska polegającego na krytyce i uszczypliwych komentarzach dotyczących jakichkolwiek części ciała.
Przykładowo ja nie jestem fanem takich ust i wykraczają one poza moje własne granice estetyki, ta
  • Odpowiedz
@kipman1: chcialem napisac - sluchajcie, ale skoro jej sie podobaja te usta, a takze facetom, ktorzy ją otaczają, to czemu nie? a tu taki piekny komentarz! Mnie przeraza ta wkleslosc, ale jesli ktos w moim otoczeniu by sobie taka „sprezentowal” i bylby zadowolony, to rob sobie co chcesz :)
  • Odpowiedz
@kipman1: ale to jest wykop, internet i tag #hotelparadise i tutaj można się pośmiać i poobgadywac oraz wyrazić swoją opinie także o wyglądzie. Jestem pewna, ze większość z nas wie co to body shamming, ba nawet go doświadczyło. Chyba traktujesz to zbyt poważnie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@kipman1: trochę się zgadzam ale ... z Wentyla nikt nie szydził z łysiny bo koleś jednak nie miał na to wpływu, natomiast wszelkiego rodzaju zabiegi, operacje, tatuaże to raczej sami sobie robimy:) super, ale jeżeli coś już zaczyna wyglądać śmieszne, jeżeli ktoś już zaczyna wyglądać jak brudnopis, jeżeli usta powiększa do tego stopnia ze wyglądają jak d... pawiana, laska nie może przez to normalnie mówić to już lekka przesada, jej się
  • Odpowiedz
@Czczanoga: no mi na tagu brakuje właśnie śmieszkowania

@Szuruburu102 za kilka odcinków połowa dziewczyn będzie miała inny głos, gdy dobrze spasują dźwięki na mikrofonach,a same dziewczyny przyzwyczają się do życia z klimą. Z tego co wiem to Karolina nie jest w 100% Polką, zatem może też ma to wpływ na to jak mówi - w każdym razie chyba nie rozumiesz co to jest body shaming. Nie ma znaczenia w body shamingu
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: ale ja nie piszę żeby nic nie pisać - to bardziej chodzi o formę bo sezon dopiero się zaczął a już pojawił się wysyp prymitywnego, zaściankowego i pelnego nienawiści do uczestników hejtu. Na różne sposoby można napisać że ktoś dziwnie wygląda, niekoniecznie robiąc to w sposób hejterski czy potępiający jakby komuś tym krzywdę zrobiła. Cieszmy się nowym sezonem, a nie jakimś shitem jak TL czy HP-AS, komentujmy wydarzenia, postawy i
  • Odpowiedz
Na wykopie są różni ludzie z różnych środowisk - może jak ktoś przysłowiowo kopie rowy na co dzień i potrzebuje się wyżyć na kimś no ok... to po każdym odciunku taka osoba powtórzy swoją hejterską kwestię aż dany uczestnik odpadnie


@kipman1: to jest dopiero hejt podszyty poczuciem wyższości

A Karolina jedna z ładniejszych ze wszystkich edycji imho
  • Odpowiedz
@kipman1 totalnie się zgadzam! Można ją krytykować za charakter, można też mówić, że nie podoba nam się jej wygląd, ale to co się dzieje na tym tagu jak tylko pojawi się w programie jakaś ‚zrobiona’ dziewczyna to przesada imo. Sama osobiście bym nie chciała mieć takich ust, ale ona widocznie bardziej się sobie podoba w tym wydaniu i nikomu tym krzywdy nie robi, a sam fakt posiadania zrobionych ust w żaden sposób
  • Odpowiedz