Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: W programie wyborczym typowo nie znalazłem, ale ten fragment jest ciekawy

Po obniżce PIT składki na ZUS i NFZ nie przekroczą 35%,

ale jednocześnie emerytura i świadczenia zdrowotne będą na wyższym poziomie. Program uprości także wyliczenia składek i PIT – wystarczy tylko jedna operacja. Wpływy z PIT zostaną w całości przekazane samorządom. Chcemy, by pieniądze służyły

zaspokojeniu potrzeb Polaków, którzy płacą podatki. Samorządy uzyskają także prawo

do konkurowania między sobą
@jestem_tunowy: lewica i konfa poki co zaprezentowaly swoj program. PiS z PO beda wzajemnie na siebie ujadac a idioci i tak na nich zaglosuja. Skoro nie ma programu to po wyborach nie trzeba nic realizowac xD a chociaz Tusk zadnej obietnicy wyborczej nie spelnil to jeszcze lepiej dla niego.
@jestem_tunowy: Powiedz mi ile ile z tych 100 stron udało się przez ostatnie 4 lata zgłosić w sejmie?


@Greg36: Konfederacja nie zgłasza nic w sejmie, bo zły popislewicopsl pewnie nie pozwoli, więc nawet nie spróbują.
@Reezu: Rozumiem że teraz te 100 stron programu są coś warte bo Konfederacja liczy na większość w sejmie? Bo jak nie to te 100 stron jest samo gówno warte jak ustawy co "nie zgłosili bo im po pis nie pozwoli".
@jestem_tunowy: 1. czy nacjoluchy i braun w kwestiach ekonomii liberalnej są choc troche wiarygodni?
2. czy naprawdę ten program jest tak rewolucyjny ze zmieni z miejsca nasze zycie, czy obiecywanie gruszek na wierzbie? no i dlaczego konfa w ogole nie mowi o kosztach tego programu - ze trzeba bedzie sobie samemu zaplacic za edukacje, leczenie etc.
3. przeszle wypowiedzi np mentzena, np wywiad na kanale sportowym przeczą jego zapowiadanym planom cyt.
@jestem_tunowy i co im z tego programu, którego nigdy nie zrealizują? Liczą się ogólne założenia i kierunek w jakim dana partia chce iść, a nie obiecanki bez pokrycia.

Naprawdę zaczynam wierzyć, że ten program napisali na kolanie tylko po to aby konfiarskie trolle spamowały takimi wpisami.
@jestem_tunowy: program konfederacji taki jak pytania do referendum

proponuję rozwinąć o
czy chcesz było lepiej?
my też chcemy by było lepiej!

czy chcesz mieć więcej pieniędzy?
my też chcemy mieć więcej pienię!

Widzisz? Materiału na kolejne 4 strony.