Wpis z mikrobloga

Kojarzycie serial 40-latek? Aktor grający tę rolę faktycznie miał wtedy 40-lat. Siwe włosy, zmarszczki, wąs... Ok, wśród dzisiejszych 40latków też pojawiają się siwe włosy, ale nikt tak staro jak ten facet nie wygląda. W dzisiejszych czasach każdy dawałby mu 60-tkę z taką aparycją. Co więcej, ogladając seriale z tamtych lat to co 2 człowiek wygląda na 20 lat więcej porównując to do naszych czasów.
Maly_Jasio - Kojarzycie serial 40-latek? Aktor grający tę rolę faktycznie miał wtedy ...

źródło: 40latek

Pobierz
  • 56
@Maly_Jasio: tak na prawde to nawet ja nie zauwazyłem, że siwieje tylko córka mi powiedziała. Jak widzisz siebie codziennie w lustrze to nie widać tak wielkich zmian co dzień. Nawet żona nie zauważyła. Córka nie mieszka juz z nami i widziała mnie po dłuższej przerwie i zauważyła od razu. Porównałem potem zdjęcia sprzed roku i faktycznie robie sie siwy
@Maly_Jasio: (przypuszczenia) ludzie kiedyś bardzo wcześnie zaczynali typowe tyranie w kręgu obowiązków pt. dzieci- obowiązki domowe- praca.
Wydaje mi się też, że nieco mniej dbali o siebie w takim sensie jak my dzisiaj, była mniejsza świadomość różnych rzeczy.
Rozrywki- więcej szlugów, więcej wódki.
Poważniej się też ubierali i zachowywali- taka kulturowa tendencja.
@200Amra: Broda, postarza, zwłaszcza jeśli jest siwawa. Po ogoleniu się na gładko goście z taką papą wyglądają od razu dużo młodziej. Kłopot w tym, że są jednocześnie łysi co powoduje, że twarz staje się nijaka, więc broda dodaje tu jakiegoś przynajmniej jakiegoś wyrazu. I tak źle i tak niedobrze.
@Maly_Jasio: w tym roku skończyłem 30 lat lat, od jakiegoś czasu zaczynają mi się pojawiać siwe włosy ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż tyle dobrego, że mam gęste, a nie zakolak xD Takie geny, mój dziadek w wieku 60 lat miał wszystkie włosy siwe, ale zajebiście gęste, mój ojciec też zaczął siwieć bardzo wcześnie.
@Skoorwol ja mam 37 i też już pełno siwych. chyba geny takie. ogólnie nie pije dużo, nie palę, praca przed pc, sport 3 x w tyg. więc raczej geny. chyba żeby od narkozy (4x) tak gdzieś słyszałem że się siwieje:(