Wpis z mikrobloga

wykopki jak zwykle cieszą się z czyjegoś nieszczęścia xD


@muchatse: faktycznie cieszymy się z nieszczęścia którym jest to, że nie trzeba co pare kilometrów redukować prędkości o 50km/h na autostradzie xD
Teraz gdy prawy pas jest cały #!$%@? tirami, to muszę albo jechać z nimi 80-90 albo jechać lewym. Ale co z tego jak mi zaraz podjeżdża jakiś beciarz, bo dla niego 120 to blokowanie ruchu i mi się trzyma na dupie mrugając długimi, a ja nie mam gdzie zjechać, bo przypominam prawy pas calutki #!$%@?.


@Ofkors_pl: a co Cię interesuje co jest za Tobą jeżeli nie blokujesz drogi? Pytam serio.
Przed przepisem regularnie wyjeżdżali mi tak, że musiałem hamować średnio, czasem wręcz przed maską. Mnóstwo wyprzedzeń po kilka km.


@p1234567890: To czas przestać jeździć. Poważnie, jeżeli niebezpieczne sytuacje zdarzają ci się regularnie, to jedynym ich wspólnym mianownikiem jesteś ty, mam wskazywać winnego?
@WhyCry nie no świetnie mają tachograf trzyma wjedzie osobówka która będzie jechać 50 i tak cały sznur za nią wy wychodki to jesteście banda hipokrytów przejedziecie 140 i elo może i irytujące było to wyprzedzanie ale cóż wrócił naprawy i elo @NaczelnyAgnostyk a mi się nie podoba bo utrudnia to życie innym trzeba też patrzeć na innych a nie tylko na siebie samolubie, zielonka dobrze piszę. I tak jesteście banda hipokrytów @
@Lardor: Boli? Ma boleć! Wymuszając pierwszeństwo tirem i wyprzedzając narażasz ludzi na śmierć dodatkowo jak już wstrzymasz ten ruch. Ty zyskujesz może 5-20 minut na całej trasie ale wyprzedzając Ci za Tobą tracą każdy po 2-3 minuty. Pomnóż to razy ilość wyprzedzeń i wtedy Ci wyjdzie ile czasu zabrałeś ludziom którzy musieli czekać aż jaśnie Pan Tirowiec skończy manewr wyprzedzania.
@jajcek ale ja typie nie jestem tirowcem tylko #!$%@? mnie ta samolubność i wasza hipokryzja bo nikomu nic się nie dzieje jak tir łaskawie wyprzedza na drodze pośpiech to najgorsze co istnieje. I wychodzi szydło z wora jakim jesteś piwniczakiem który czeka tylko by innemu dogryźć innemu źle to #!$%@? w piwnicy zadowolona
@dzana: zgadzam się, ale statystyki śmierci na drogach dalej wygladają podobne, nigdy się małpy nie nauczą. Jeszcze trzeba zwalczyć idiotów popędzajacych długimi i najeżdżających na tył samochodów to się trochę mniej nerwowo zrobi na drodze. Nie wiem jakie mandaty musiałyby być żeby zrozumieli że prędkość na znaku to wartość maksymalna a nie sugerowana + 30km/h
@WhyCry w sumie to przrjetzdzajac trasę okolo 400 km, to z około 4 razy tiry zaczęły wyprzedzać się akurat jak jechałam już lewym pasem zeby je wyprzedzic, ten przepis jest #!$%@? warty