Wpis z mikrobloga

@uriel_ck: ja się boję jechać pomiędzy dwoma tirami w środku. Nerwy są i próbuję jak najszybciej wyprzedzić tego z przodu. Pal licho hamulce ale nawet zwykłe zagapienie się tego z tyłu i przy nagłym hamowaniu osobówka pomiędzy ciężarówkami zostanie zgnieciona jak by była z papieru,
  • Odpowiedz
@WhyCry: oczywiście, że najlepszy. Ja sobie lewym w końcu osobówką normalnie jadę i żaden debil w ciężarówce nie próbuje mnie zabić, bo mu lusterko prawe zaparowało. A jak już nauczysz się ustawić aparat, tak by odbicia lustrzanego nie robił, to daj znać. Bo na zdjęciu to wszyscy lewym jadą i do tego pod prąd.
  • Odpowiedz
@WhyCry: ogólnie to mogą wyprzedzać XD, przepis jest specjalnie napisany w taki sposób żeby się bali, ale łatwo mogli się odwołać
  • Odpowiedz
@LeopoldStaff: A mi się dużo lepiej jeździło przed przepisami. Wygląda to tak jakby ktoś stwierdził: #!$%@?ą mnie tiry, to se zakażmy wyprzedzania iksde.

Ja nie #!$%@? autostradą 160, tylko ustawiam tempomat na 120-130 i wcześniej sobie mogłem tak spokojnie jechać prawym pasem, co jakiś czas wyprzedzając tira albo inny samochód.

Teraz gdy prawy pas jest cały #!$%@? tirami, to muszę albo jechać z nimi 80-90 albo jechać lewym. Ale co z
  • Odpowiedz
@dzana: co do tego pierwszeństwa dla pieszych to dobry przepis ale jak również pieszy go respektuje a tymczasem nadal jest spora reprezentacja starych bab itp które sobie plotkują metr przed pasami
  • Odpowiedz
@WhyCry: wcale teraz nie jest tak że robi się ogromny pas tirów przez co zawsze znajdzie się zamulacz co będzie wyprzedzał ten sznur jadąc 5 - 10 km na godzinę więcej i korkują się wtedy 2 pasy
  • Odpowiedz
@_________________________________: bo są idiotami i jak zwykle policja działa ponad prawem póki się nie #!$%@? w sądzie , twój prędkościomierz to nie jest żadne urządzenie pomiarowe z homologacja, wiec w dupe sobie mogą wsadzić twoje filmiki, albo kłamiesz, albo idioci przyjęli mandaty zamiast się sądzić, przecież dodali poprawkę o tym, ze mogą się wyprzedzać jak prędkość jest rożna o 10km/h. Zreszta pomijam już, bo na bank bredzisz xD na 100% policja
  • Odpowiedz
@kvtasjusz-mgbewe: wiem, że może mój żart był słaby, ale jak można było go nie złapać xd. Poza tym, prędkość można ustalić bez urządzenia pomiarowego, np. ustalając, w jakim czasie pojazd mija linię przerywaną wzdłuż pasa.
  • Odpowiedz
#!$%@?, że na rozładunku stoi później 15 minut.

On musi wyprzedzić, bo jedzie 1km/h szybciej.


@Rachey: to tak nie działa. Liczy się czas jazdy. Masz 9 (maks 10)h jazdy. Stać możesz sobie ile chcesz. Ale jak przekroczysz czas jazdy to możesz jechać dopiero następnego dnia. Niestety przepis, który miał zapewnić odpowiedni wypoczynek kierowcy, często prowadzi do tego, że niektórzy muszą zasuwać, by się wyrobić.
  • Odpowiedz
#!$%@?, że na rozładunku stoi później 15 minut.

On musi wyprzedzić, bo jedzie 1km/h szybciej.


@Rachey: to tak nie działa. Liczy się czas jazdy. Masz 9 (maks 10)h jazdy. Stać możesz sobie ile chcesz. Ale jak przekroczysz czas jazdy to możesz jechać dopiero następnego dnia. Niestety przepis, który miał zapewnić odpowiedni wypoczynek kierowcy, często prowadzi do tego, że niektórzy muszą zasuwać, by się wyrobić.
  • Odpowiedz