Wpis z mikrobloga

#kononowicz dopiero przesluchalem rozmowe braci #!$%@? z lajta sprzed tygodnia i musze przyznac- moze barnej nie jest przesadnie sprytny, czy inteligentny ale przy drugim bracie wsw to jednak wyglada jak czlonek mensy. kumuch to jednak intelektualnie jest na samym dnie aktorow uniwersum (nie licze majora czy knura, bo oni byli/ sa uposledzeni wiec to troche nie fair wrzucac ich w jeden koszyk)
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@DiatlowPies: no wlasnie wg mnie nie ma zadnej przewagi i nigdy nie mial. miesiac po smierci majora wsw mial pierwszy raz temat na lajwa i ani razu nie poruszal tematu barneja, nawet jak go prowokowali z czatu to sie nie odzywal. branej wraca jak nie ma o czym mowic, a ze nie ma takiego gadanego i farmazonu jak brat to jedyne co moze zrobic, to przylaczyc sie do czatu i obrazac
  • Odpowiedz
@k-pow: debilizm + prymitywność + obsrane wąsy = wojna z bratem + przymierze z ogrzyca + bycie pożytecznym idiotą.
Polecam rothmansy = zdrowie, szczęście, bez myślenia.
  • Odpowiedz
ja tam jestem zdania że piotruś zbliża się coraz szybciej do barneja ale jeszcze nie ten lvl on się tyle razy upodlił że wsw musi się bardziej postarać
  • Odpowiedz
  • 1
@GrubyPrezes: upodlenie sie po chlaniu, albo robienie z mordy szmaty bo mowi sie jedno a robi sie drugie to inny temat. Ja mowie o takiej suchej wiedzy, inteligencji czy bystrosci, jak dla mnie wsw przegrywa ruraj nawet z pato czy z zielonym ignorantem, a to juz duzo
  • Odpowiedz