Wpis z mikrobloga

Swoją drogą to beka z tych wszystkch kobiet które zawsze wstydzą się zagadać bo są nieśmiałe (paradując w tym czasie w bikini) uwazają się z introwertyczki (pisząc w tym czasie z 30 mężczyznami) w szkole mowią, że nie umią rozwiązać zadania po czym rozwiązują je na 6, albo uważają się za katoliczki a po 2 drinkach dają na prawo i lewo xDDDD jakie z was hipokrytki Dlaczego zawsze tak się zaniżacie? Ja zawsze za to robię przeciwnie. Wszystkim gadam jaki to ja jestem super, że umiem rozwiązać zadanie, zgłaszam się do odpowiedzi po czym wgl go nie umiem i dostaję 1, mówię innym ze jestem ekstrawertykiem, mimo że ostatnią wiadomość z kimkolwiek zamieniłem 4 miesiące temu, pomimo tego że nie jestem jakiś wierzący to bardzo jestem zakorzeniony w "trwaniu w czystości sexualnej i skromności" i nie chodze do jakis klubów. I takie podejście jest własnie lepsze od jakiegoś podejścia lafiryn które będą paprać ze są nieśmiałymi introwertyczkami czy glupimi, mimo że takie wcale nie są. #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #klamstwaklamstewka #gownowpis
  • 8
@drobazdy: Przede wszystkim nigdy nie słuchaj tego co kobieta/ogólnie ktokolwiek niezależnie od płci mówi a patrz co ludzie robią. Przypominam, że obecnie chodzenie praktycznie pół nago po mieście lub noszenie bardzo obcisłych rzeczy to absolutnie nic wyzywającego bo taka jest moda.
@drobazdy: Zachowaniem ogromnego wycinaka #rozowepaski w czasach szkolnych absolutnie nie ma co zaśmiecać sobie głowy ponieważ nawet jeśli jakaś ci się podoba i dostaniesz kosza to z perspektywy czasu nie ma to później znaczenia a nawet zaczynasz się cieszyć w dalszej perspektywie, że ci się nie udało.
@drobazdy: Problem jest taki, że ogromna część kobiet (ta taka najbardziej widoczna dla społeczeństwa) nie ma totalnie własnego zdania i one takie są jak ich kreuje moda dosłownie. Dla tego nagle wszystkie zaczęły chodzić w bikini z wyciętą dupą, dla tego teraz nagle duża część jest introwertyczkami, dla tego duża część z nich wycierała sobie swojego czasu mordę depresją.
@SebastianDosiadlgo: i gowno mnei obchodzi co o mnei myślisz polonisto. Zawsze będę pisał "umią" bynajmniej jako przynajmniej oraz reszte słów których prawidłowa wymowa i psianei nei jest mi potrzebna do życaa. A co do "jakis" to po prostu zywkła literówka, nei zamierzam co chwila poprawiac tego co napisałem i dodawać czsochłonnych znaków diakrytycznych.
@drobazdy:

osoby niekompetentne:

- nie dostrzegają swojego niskiego poziomu umiejętności,
- nie potrafią prawidłowo ocenić poziomu umiejętności u siebie,
- nie potrafią prawidłowo ocenić poziomu umiejętności u innych,
- rozpoznają i uznają swój niski poziom umiejętności dopiero po odpowiednim treningu.

Ostatni punkt to twój pierwszy problem.
Swoją drogą to beka z tych wszystkch kobiet które zawsze wstydzą się zagadać bo są nieśmiałe


@drobazdy: Nie
ONE BOJĄ SIĘ ODRZUCENIA, ODMOWY.
Dlatego się boją.
Odrzucenie boli - naturalna kolej rzeczy.
Chyba że się ciągle na to nastawiasz to z biegiem czasu to przestaje boleć.