Wpis z mikrobloga

Ja pier*, jaki tam jest syf. Łóżko niepościelone, a rzeczy, ubrania, zabawki, pościel walają się po brudnej podłodze.

Bałagan w tej ich salonokuchni był od zawsze, ale myślałem że mają małe dziecko, przebywają w tym pomieszczeniu na okrągło, dużo gotują i ciężko jest utrzymać porządek na bieżąco. Teraz widać, że są to po prostu lenie i syfiarze, którym nie przeszkadza życie w takim gnoju.

Na ostatnich ujęciach z domu (ten sprzed wysłania paczki i z pożegnaniami) też widać jakie to brudasy. Stój i blat kuchenny całe #!$%@?, wszystko (leki, naczynia, reklamówki, itd.) wala się na wierzchu, w tym czasie "królewna" siedzi z nosem w telefonie albo maluje pazurki a celebryta bawi się kamerką.

Kleszcza oglądam od niedawna, początkowo miałem z tego niezły ubaw, ale z biegiem czasu stwierdzam że to chyba nie na moje nerwy. Po prostu nie mogę znieść parszywej, zachlanej, fałszywej, leniwej mordy tego hipokryty.

Jak Khmer się spóźni to źle, jak on każe czekać monterom Internetu albo ekipie sprzątającej to "hehe, zdarza się, zabiegany jestem".
Jak on wylewa swój gnój na czyjeś pole to "hehe, wolność", jak babka broni swojej wolności i nie pozwala na samowolne wykorzystanie słupa stojącego na jej działce "to zła zawistna i chciwa sąsiadka chce się na mnie dorobić".

Zastanawiam się kto normalny do niego przyjeżdża i robi z im interesy. Ten jego "pensjonat" jest na zadupiu, jest w nim brudno, a do tego głośno (głośna rodzinka + jakieś ciągłe prace remontowe, fabryka w okolicy czy praca głośnej pompy - cholera wie co ale na porannym ujęciu z balkonu w tle non stop coś #!$%@?ło).

Nawet ta nieszczęsna kiszona kapusta. Koleś zrobił porcji na zaledwie kilka słoiczków i każe na to czekać ponad tydzień, a w swojej głowie myśli pewnie jaką to ogromną pomoc wyświadczył. Ja po takiej dostawie podziękowałbym za dalszą współpracę.

#popaswpieprz
#raportzpanstwasrodka
vegeciak - Ja pier*, jaki tam jest syf. Łóżko niepościelone, a rzeczy, ubrania, zabaw...

źródło: popas

Pobierz
  • 16
Nawet dupska nie mogą podetrzeć, bo zakaz używania papieru :)


@1KiszonyOgorek: A to to wiem, dziękuję za info. Śledzę go mniej więcej od początków problemów z wybijającym szambem i tuż przed rozpoczęciem budowy shitstreamu :)

Za to możesz wąchać gunwo jak wyjedziesz na dwór,tego nie ma żaden hołmstejing


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Agroturystyka pełną gębą, tfu, pełnym nosem :)

jak to mawiała moja rodzicielka: "Jeszcze tylko nasrać na środku!" XD


@kimunyest95: Może