Wpis z mikrobloga

Polacy nie przestają mnie zaskakiwać. Pojechałem na wakacje do #turcja. Już w kolejce do odprawy zauważyłem że #janusze mają taką samą walizkę jak jak. Zapaliła mi się czerwona lampka ale patrzę, mają duża adresowke przypięta do walizki więc luz. Po wylądowaniu na taśmie widziałem że jedzie ich i poczekałem na swoją. Wsiadłem do autobusu i pojechaliśmy do hotelu. Otwieram walizkę w pokoju i kur*** to nie moja walizka. Dzwonię do rezydenta i okazało się że Janusz już dzwonił i się żalił. Mówię prezydentowi, że musieli oni się pomylić bo my jako ostatni wysiadaliśmy z autobusu i nie ma opcji że to my. Rezydent oddzwania po kilku minutach i mówi, że dał im numer tel i mają się kontaktować, ale z racji tego że oni wzięli moja walizkę i między naszymi hotelami to kilka km, więc to oni powinni opłacić taxi i podmienić walizki.
Czekam nikt ni dziwni... Dzwonię do rezydenta i proszę o numer. Dzwonię do nich i co? Okazuje się że #grazyna chce abym dołożył się 50% do taxi. Ja w śmiech i lekki #!$%@? no bo z jakiej paki mam dołożyć do taxi skoro to nie moja wina. Oczywiście Janusz na głośniku w tle, że przecież każdy może się pomylić. Ja odpowiadam ze jasne ale za błędy trzeba płacić. Oczywiście Grażyna dodaje swoje 3 grosze że widzi że nie ma o czym rozmawiać i kończy się rozmowa. Po około 30 min dzwonią, że będą za 10 min i mam wyjść z walizką. Wszystko skończyło się ok ale chyba to ja miałem rację nie?
#wakacje #urlop #janusze #grazynacore #grazyna
  • 6
@Adamus_xxx: Czekaj, czyli wiedziałeś już na lotnisku, że może być problem i zwróciłeś uwagę na adresówkę, a potem jak odbierałeś walizkę z autobusu to nie ogarnaleś od razu, że to nie twoja tylko jak ja przyniosłeś do hotelu i tam zczaiłeś dopiero po otwarciu i nazywasz tych ludzi januszami bo zrobili to samo co Ty, tylko kilka przystanków wcześniej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akcja z dzieleniem hajsu
@empty11: człowieku ostatni odbierałem walizkę z autobusu i walizkę kierowca wystawił przed autokar a gość z hotelu włożył ja na wózek i zawiózł do pokoju. W pokoju się zorientowałem.
@Adamus_xxx: No czyli pewnie podobnie jak tamtym ludziom. Kierowca zazwyczaj wyciąga walizki, przy pośpiechu można się pomylić.
Wyluzuj i ciesz się wakacjami, a nie trać czasu na sapanie na forum ze śmiesznymi obrazkami, bo przez chwilę miałeś nie swoje gacie w walizce