Wpis z mikrobloga

@Wojt_ASR_ gówno a nie usłyszymy.

Ten pajac ma za dużo wrogów w WWE, Rollins powiedział wprost, że nie chce z nim pracować. Po takich akcjach co odwalał w AEW na zapleczu natychmiast zostałby wywalony przez Vince'a i/lub Tryplaka a że Khan to ciepła klucha i ma zerowy autorytet jako prezes to sobie pozwalał. Już widzę jak Phil atakuje w Dablju Tryplaka czy Hayesa lub takiego Kaisera czy kogoś z lWo.
  • Odpowiedz
  • 0
@xDawidMx: właśnie o to chodzi, w WWE by takich sytuacji nie było, bo jest dyscyplina i hierarchia. W AEW same ciepłe kluchy, no może prócz Kingstona.

Vince już nie raz pokazał, że dla niego liczy się tylko jedno. Pytanie, czy Punkowi jeszcze chce się bawić w wrestling. Przecież w AEW chciał mieć pozytywny wpływ, no a wyszło jak wyszło
  • Odpowiedz
  • 3
@Wojt_ASR_ i tak długo z nim wytrzymali. Gdyby Tony nie był psychofanem Punka, to z wyleciałby godzinę po akcji z Elite po All Out. Teraz musiało być naprawdę grubo.
  • Odpowiedz
@Xizor TK to taki bananowy dzieciak co chciał zrobić konkurencję dla Dablju i pościągał odpady od Wąsa. Odpadami to nie są ludzie pokroju Moxa, Danielsona czy Y2Ja, ale branie takiego Keitha Lee czy innych co Wąs z Tryplakiem wywalili a potem z gościa korzysta jeszcze gorzej niż Wąs.

Albo to jak ostatnio zrobili hardcore match z "Koszmaru z ulicy Wiązów" gdzie podczas walki wyłazi bohater filmu z piłą xD Toż to przypominało
  • Odpowiedz
@Xizor TK jest fanem każdego - zero polityki a gość po prostu jest miękiszonem.
Czy ktokolwiek by u Wąsa w Gorilla się pobił?
O ile Lesnar se rzucił w starego pasem to logiczne, bo stary i tak "kury znoszącej złote jaja" nie wywali zwłaszcza jego turboulubieńców, ale jak wyszła bitka Jericho vs Lesnar to Wąs interweniował i obu zagroził
Idealnym pokazaniem jak Wąs traktuje każdego jest sytuacja z Titusem gdy ten go
  • Odpowiedz
  • 2
@xDawidMx Tony jest niewątpliwie fanem wrestlingu, ale nie ma za mocno pojęcia jak go robić. Nie potrafi zlecać zadań, sam trzyma booking w garści i wychodzi słabo, w porównaniu do potencjału. Ma gigantyczny rooster nad tym kompletnie nie panuje, w szczególności nad dywizją kobiet, której kompletnie nie wykorzystuje. Taka Shida w WWE była by drugą Asuką.
Fajnie, że jest inna niż WWE duża scena, która pokazuje wrestling w inny sposób, ale Tony
  • Odpowiedz
  • 0
@xDawidMx: ale czy właśnie punk nie jest taką kurą znoszącą złote jajka dla AEW? Nikt tyle merchu nie pogonił co on i tylko dlatego nie wyleciał po All Out, ale ile można doić taką kurę, która sprawia problemy?
  • Odpowiedz
@Xizor: Vince już dawno by go wypieprzył na zbity pysk za takie akcje, nieważne jakim "drawem" wg niektórych on był. Mam nadzieję, że Hunter czy UFC czy Vince czy ktokolwiek tam teraz trzęsie fedką nie popełni tego błędu i nie weźmie go do siebie. Gość dla mnie i dla chyba większości amerykanów poza psychofanami z Chicago ten typ jest skreślony w świecie wrestlingu. Jak Hangman mówił, że "nie broni pasa AEW
  • Odpowiedz
  • 0
@Camuflash podobno Punk kilka razy prosił WWE o powrót i za każdym razem odmawiali. Takie decyzje miał podejmować i Vince i HHH. Koleś jest całkowicie spalony.
  • Odpowiedz
@Xizor: czytałem coś właśnie że tu swego czasu podczas kontuzji w AEW był na zapleczu RAW pogodzić się z paroma osobami to Vince go wywalił, ale tylko pijarowo bo cały czas był pod kontraktem Khana. Potem czytałem, że wysoko postawione osoby z dablju nie chcą go u siebie i przypomniał mi się ten wywiad Rollinsa, że Punk to rak biznesu i nie chce mieć z nim nic do czynienia. Wrestling jest
  • Odpowiedz