Wpis z mikrobloga

@Puszczanin: Twierdzenie że gry komputerowe komuś zniszczyły życie, to taki sam absurd, jak twierdzić że szachy lub piłka nożna zniszczyły komuś życie. To po prostu rozrywka, czasem niektórzy się niej zatracają ale tylko z tego powodu że w życiu realnym mają choojowo.
  • Odpowiedz
Social media zniszczyły więzi międzyludzkie i już nigdy nie będzie tak samo, pozdrawiam, błogosławieni ci, którym udało się załapać na ostatnie lata normalności sprzed ery social mediów, czasy, gdy całe osiedle zbierało się na jednym trzepaku, każdy wiedział gdzie się spotkać i o której godzinie.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: Rocznik 97 tutaj, z mojej perspektywy gry co najwyżej były miłym dodatkiem i odskocznią od codzienności aniżeli czymś złym. Dzięki grom poznałem mnóstwo ciekawych ludzi z którymi kontakt utrzymywałem przez wiele kolejnych lat, ze znajomymi z podwórka graliśmy drużynowo przez co wieczorami po całym dniu kopania piłki na zewnątrz mogliśmy dodatkowo zanurzyć się w wirtualny świat i dobrze się bawić.
  • Odpowiedz
@Puszczanin: a bo ja wiem. W podbazie miales samych patusow w szkole, wiec dziecinstwo bylo po #!$%@?. Aktualnie sobie wyrywam dupy jak leci dzieki tinderowi, gdzie na zywo w zyciu tak sprawnie by nie poszlo.
Dzieki grom nauczylem sie jezykow, nawet cos zarobilem na e-sporcie i nawiazalem znajomosci, ktore i do dzis w realu utrzymuje. Jak dla mnie dzieki technologii zycie jest x razy lepsze, wiec chyba po prostu powiem "ok
  • Odpowiedz
Social media zniszczyły więzi międzyludzkie


@artur-hemingway: w sumie to dlaczego? Czasy osiedla mijają, ludzie dojrzewają, wyjeżdżają ze swoich miasteczek. Social media częściej pomagają w utrzymywaniu relacji dorosłych, niż w tym przeszkadzają.
  • Odpowiedz