Wpis z mikrobloga

#famemma Androgenówka wleciała mocno, stąd farbowanie i zaczeski na ojca chrzestnego. Wprawne oko dostrzeże pogłębiającego się makdonalda na linii włosów.

Max trzy lata i jestem przekonany, że Amadi będzie łysy / po przeszczepie. Róbcie screeny.
cpt_foley - #famemma Androgenówka wleciała mocno, stąd farbowanie i zaczeski na ojca ...

źródło: sfddsf

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@cpt_foley: czyli twierdzisz, że jak pojawiają ci się zakola to wystarczy przez jakiś czas farbować włosy i nie będzie tego widać?
od razu zaznaczam, że ferarka jest na bombie i nie ma co do tego wątpliwości.
  • Odpowiedz
@SuperTimor435: ty chyba sobie nie zdajesz sprawy że po przeszczepie musisz brać środki hormonalne które mocno walą po bebechach aby włosy kolejny raz nie wypadły
on będąc na bombie nie utrzyma przeszczepionych włosów a dodatkowo sterydy + leki jeszcze mocniej spustoszą bebechy
  • Odpowiedz
  • 1
@WhiskeyIHaze: Zanim robią się zakola, mieszki przechodzą proces miniaturyzacji, włosy robią się cienkie zanim wypadną. I tu wkracza farbowanko które optycznie tuszuje przerzedzenia.
  • Odpowiedz
@cpt_foley: w sumie farba jednak zawsze te kilka mikronów grubości na każdym włosie da. Ale jednak cofniętej linii włosów to raczej nie ukryje. może to pomóc w jakimś tam plackowatym wypadaniu czy coś ale zakola to zakola.
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze: może nie tyle co zwiększa objętość a przyciemnia, cienkie włosy tracą pigment, stają się jasne i suche a to w połączeniu skutkuje wizualną masakrą. Farbowanie ratuje temat jeśli jest gwarancja że włosy będą suche ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cpt_foley: o widziesz, teraz to w ogóle #!$%@?łeś argumentem. A coś o tym wiem bo zakola mi się zaczęły pojawiać koło 15 może 16 a jestem blondynem i to widać 2x mocniej niż u mojego ojca co ma ciemniejsze włosy.
  • Odpowiedz
@cpt_foley: a przede wszystkim weryfikuje ludzi. mogłeś mi napisać - morda tam małoletni fanie ferarki ale jednak miałeś coś na poparcie swojej tezy.
Wiesz, to nie jest tak, że dzięki temu co napisałeś ja po 20 latach ogarnąłem, że blond włosy powodują, że twoja łysina się optycznie powiększa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz