Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki spod znaku #bombelki #zonabijealewolnobiega
Mamy w rodzinie zastępczej dwójkę dzieci które mają pewnie jeszcze trochę niedoborów a zarazem są do tyłu rozwojowo i chcielibyśmy im pomóc na tyle na ile się da więc chcieliśmy wprowadzić suplementację, która wspierałaby ich rozwój. Obecnie dostają jedynie Akavit D3
Lekarz zalecił że warto podawać im Eye Q ale jak patrzę to jest dość drogi i da się to zastąpić. To że powinno się jeść ryby jest dla mnie jasne i to uskuteczniamy, ale chciałem też mieć takie stałe uzupełnienie w postaci suplementu.
Macie jakieś swoje sprawdzone zestawy zamienne za Eye Q?
  • 13
@ludzik: My podajemy Eye Q - przy zakupie paczki 600szt w necie wychodzi znośnie.

Najpierw jest faza ładowania 3-6 tabsów na dobę, ale potem już 6 dziennie i tak od 3 lat.

Mamy syna z emocjami o objechaliśmy kilku najlepszych neurologów w Polsce - każdy w wywiadzie pyta o ten jeden konkretny Eye Q.

Nie wiem czy są tak opłaceni jak jeden czy faktycznie akurat tylko to ma sens.
@ludzik sklad eye q:

Olej z ryb (omega-3) 800 mg w tym:

EPA – 186 mg

DHA – 58 mg

Olej z wiesiołka (omega-6) 200 mg w tym:

GLA – 20 mg

natomiast lyzka oleju lnianego to okolo 700mg EPA i DHA a wychodzi o wiele taniej..

mozesz tez kupic tran rybi w zaleznosci jak zamierzasz podawac olej, do jedzenia, picia, mieszajac z posilkami..
@ludzik olej lniany wystarczy, nie ma znaczenia czy kwasy omega 3-6 dostarczysz z ryb czy z oleju lnu.. przyswajalnosc bedzie ta sama..

na allegro jest warminska manufaktura ktora tloczy je praktycznie caly czas, jak zamowisz to bedziesz mial pewnosc ze dostaniesz swiezy produkt..