Wpis z mikrobloga

Jest dobrze. Wczoraj szefo bardzo nie miły, krzyczał że mam godzinę na spakowanie się, myślałem że wyrzuci mnie z mieszkania, jednak pozwolił zostać. Dzisiaj planowałem koczować na przystanku póki bus nie przyjedzie, ale chłopaki mówili żebym zaczekał przed domem. Dach, krzesło, czego chcieć więcej?. ()
#gownowpis #emigracja #swstory
SaintWykopek - Jest dobrze. Wczoraj szefo bardzo nie miły, krzyczał że mam godzinę na...

źródło: temp_file8683064345402793553

Pobierz
  • 50
Na umowie był czas wypowiedzenia, zgłosiłem mu odejście, na to że go nie przyjął nie mam wypływu.


@SaintWykopek: jezu gosciu ja nei wiem jak to jest ze takie pokraki pchaja sie do pracy za granice, no ale potem tak to sie konczy ze zamykaja was w jakis obozach i zabieraja paszporty Xd nie ma czegos takiego jak nie przyjecie wypowiedzenia. Pracodawca ma obowiazek je przyjac i tyle. no ale zeby to
@apee niemiec płaci mi za człowieka ~40€. Ich norme jeden człowiek jest w stanie wyrobić po około 3 - 4 godzinach pracy. U niemca maksymalnie 10 godzin. Więc nawet niech tylko trzyma kabel aby go tu widziano, na końcu dostanie 8€ za godzine i tyle.
@Zarzutkkake: " polacy #!$%@?ą jak chcą. Mi jeden wrócił do polski bo myśli, że na niemieckiej umowie to prawo pracy go nie ścignie. Ale wróci, bo chyba pan adwokat mu powiedział, że nie może sobie tak z dnia na dzień trwania umowy stwierdzić, że jednak nie chce mu sie pracować."

Spoko zarzutka, ale za samo publiczne zarzucanie takich pomysłów powinni Ci dla przykładu obciąć dłonie, to byś się dwa razy zastanowił
@SaintWykopek łaskawca, a mógł zabić. Po #!$%@? ty dla kogoś takiego pracujesz? Nie przyjmuje wypowiedzenia - buahah. #!$%@? ma do gadania, kanalarz obsrany, pedał cwel. To się do dojcze sądu nadaje, szybciutko tam parówkarza naprostują.
@InspektorDupa Hammurabi jaki był, taki był, ale te jego pomysły na co gorsze #!$%@? w obecnym świecie przyniosłyby dobre skutki. Ucinać po palcu takiej #!$%@? i z daleko byłoby widać, że masz do czynienia ze złodziejem.
@Zarzutkkake *tak serio, ty zagrzałes gdzies miejsce dłużej jak 3 miesiące?*

Pracuję na szklarniach i polach, to nie są zawody w których można dostać wyższą stawkę czy zdobywać doświadczenie przez dłuższą pracę w jednym miejscu. Zresztą poprzedni szef kazał nam robić na pauzach, a samą pracę zaczynaliśmy przed czasem(za darmo), nie chcesz tak pracować to wynocha. Teraz szukam nowych przygód. ()
@cor1sto

To ty dostawałeś miesięczną wypłatę, za pracę na polu ? To już lepiej do Holandii jechać na magazyn, wypłata co tydzień, umowa tymczasowa, to z dnia na dzień pakujesz mandżur i wracasz bez żadnego problemu


Fajnie brzmi, tylko jeszcze do zwyczajnej pracy traf, bez akordów itd.