Wpis z mikrobloga

452488535 (blik) każda złotówka się liczy. Nie pije i nie pale. Nie jestem zulem a pieniądze przeznaczam na jedzenie i środki czystości
Nie popieram kościoła, nie popieram pisu. Nie mam zamiaru łazić do jakiś zboków w sutannach. Polska powinna być świecka.
Nie mam zamiaru zmieniać miasta bo wolę pracować na miejscu, lub dojeżdżać do Krakowa. A powodem tego jest ze mam tu osobę partnerską i nie może mnie przyjąć do mieszkania bo to skomplikowane
K.....x - 452488535 (blik) każda złotówka się liczy. Nie pije i nie pale. Nie jestem ...

źródło: IMG_20230906_103641

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Kami123x: Któryś raz już to widzę. Dlaczego nie podejmujesz jakiejkolwiek pracy ? Wystarczy podejść na budowę i otworzyć mordę.. tego samego dnia byś miał dniówkę.. ehh
  • Odpowiedz
@Kami123x szczerze jak sie czyta Twoje wpisy i komentarze to wyglada tak, jakby ta sytuacja wcale Ci nie przeszkadzala, pomocy nie chcesz bo pis i kosciol, pracy nie bo chcesz prace na stale, niestety ale czasem trzeba przelknac dume i wziac co daja zeby od czegos zaczac, nikt Ci nie kaze pracowac na budowie cale zycie? ale tam bys sobie zarobil na mieszkanie/ pokoj i jedzenie, stalej pracy tak o z ulicy
  • Odpowiedz
@Kami123x: ale wiesz, że szukanie pracy i pracowanie to się nie wyklucza? Co za typ, lepiej (niby) żebrać, niż pracować / zarabiać cokolwiek, jak normalny człowiek i sobie szukać wtedy. Nie będąc desperatrem i mając co jeść / gdzie mieszkać
No ale jak czytam "osoba partnerska" to się nie dziwię, że roboty znaleźć nie potrafisz, heh. albo bejt
  • Odpowiedz
@Kami123x Ziomek pisze ci to już drugi raz. Czasami trzeba schować dumę w kieszeń. Wiem ze jesteś jeszcze młody, okres buntu itp. Ale posłuchaj starszego kolegę.
  • Odpowiedz