Wpis z mikrobloga

@nocne_zwidy Nie podoba się ludziom różne trendy czy rzeczy to na nie narzekają i tyle ¯_(ツ)_/¯ Nie musisz lepiej wyglądać aby coś skrytykować. Nie rozumiem tego ostatnio popularnego podejścia, że nie możesz czegoś skrytykować jeśli ci się nie podoba o ile ciebie nie dotyczy czy nie krzywdzi to innych. Nie podoba Ci się i chcesz o tym powiedzieć to to zrób dlaczego nie.
  • 0
@kvas No to ja mogę tak samo obrócić twoją narrację i powiedzieć, że co Ci przeszkadza, że ja śmieje się z trendu, który polega się na śmianiu z innych bo mają inne poczucie estetyki.
@COVID-21: bo piszecie, że każdy może sobie chodzić w czym chce, a dla mnie jak ktoś w zimę po śniegu #!$%@? w klapkach, albo w 40 stopniowy upał w glanach, no to to jest debil i tyle.
@nocne_zwidy i ja i Ty wiemy że nie jest mu dobrze, bo nie trzeba przeprowadzać badań laboratoryjnych żeby wiedzieć, że glany w taką pogodę to czysta głupota.
@nocne_zwidy: owszem i ja nie będę mu tego wypominał, ale w swojej główce od razu wiem, że mam do czynienia z debilem. On ma prawo założyć glany w upał, a ja mam prawo to ocenić. Nie znaczy to od razu, że będę go wytykał palcami, czy wyśmiewał, po prostu w mojej ocenie to debil i tyle.
@nocne_zwidy: on się nie spłakał tylko napisał że mu się nie podoba, po co wyolbrzymiasz.
Nie wszystkim musi się to samo podobać i nic się nie stanie jeśli ktoś podzieli się swoją OPINIĄ na głupim portalu ze śmiesznymi obrazkami.
Problemem raczej jest że cię opinia randoma z internetu dotknęła
@nocne_zwidy: dla mnie jest jednak różnica między uogólnieniem że np faceci z brodą wyglądają jak menele, a powiedzeniem tak o kimś konkretnie.
Pierwsze jest bzdurne, jak zresztą każde takie generalizowanie, ale drugie bardziej może dotknąć