Wpis z mikrobloga

#zwift #szosa #wahoo #trenazer Ktoś napisał jakiś czas temu że taka promka będzie i jest. Ogólnie myślicie ze potrwa ciut taka oferta, bo gdzieś za dwa tygodnie będę miał możliwość wyłożenia hajsu.
I drugie pytanie, bo jestem amatorem jeśli chodzi o ten typ treningu: jak dobrze zadbać o rower, który będzie zamontowany na nim. Pod przednie koło kupić jakąś podstawkę? Na co w ogóle zwracać uwagę przy treningu żeby czegoś nie popsuć.
rz3zni4 - #zwift #szosa #wahoo #trenazer Ktoś napisał jakiś czas temu że taka promka ...

źródło: Screenshot_20230906_195526_com.android.chrome

Pobierz
  • 10
@rz3zni4 @ujdzie to jest nowe MSRP na ten sezon, spokojnie, nie podrożeje.

Elite nie obniży mocno cen, może pod koniec sezonu będzie można gdzieś kupić Suito za 1999 zł ale ceny hurtowe po jakich sklepy się towaruja nie pozwolą na zbytne szaleństwa. Będzie max 5-8% taniej niż rok temu
@ujdzie polskie sklepy zdążyły już przyjąć pierwsze dostawy, preordery zamawiały jeszcze w wakacje, mam jakiś tam podgląd na cennik od polskiego dystrybutora i albo to 100€ to ściema albo u nas zobaczymy je dopiero w przyszłym roku
@w00nski do obsługi zwifta możesz ulepić coś z analogowego trenażera(lista na stronie zwift) + czujnik kadencji + czujnik prędkości. Zwift ma jakieś algorytmy i przelicza, da się jeździć.
Ewentualnie najtaniej pierwsze interaktywne co przychodzi mi do głowy: tacx flow smart. Mam, używałem, ale na ten sezon przymierzam się do DD (elite suito, ewentualnie ten wahoo wyżej, jeszcze się zastanawiam).