Wpis z mikrobloga

Pisowcy wyciągają grube armaty, tak się boją przegrać wybory. Ludzie oczekiwali waloryzacji 500+ do 700+, ci #!$%@? 800+. Ekonomiści w najgorszych snach widzieli obniżkę stóp o góra 0.25pp to ci #!$%@? 0.75. 14 emeryturę też dowalili zamiast 1200 to 2200. Ci durnie rozwalą nam tę Polskę doszczętnie byle tylko wygrać te wybory. Tak się boją oderwania od koryta.
#nieruchomosci #bekazpisu #gielda #polityka
  • 54
  • Odpowiedz
  • 410
Tak się boją oderwania od koryta.


@pankelo: Akurat dla tej ekipy przegrana oznacza wylanie takiego szamba jakiego wolna Polska nie widziała. Od zarania dziejów, czyli przekrętów Szydło, przez różne akcje Sasina, rozdawanie willi przez Czarnka aż po całą, lokalną drobnicę.

Dla wielu przegrana wyborów przez pis oznacza Sztum XD

Dlatego wszystko idzie na jedną kartę.
  • Odpowiedz
@pankelo: Armaty, które spłacać będę jeszcze te nienarodzone dzieci, o ile przetrwają, o które z Rydzykiem tak ochoczo ostatnio walczyli.

Ci durnie rozwalą nam tę Polskę doszczętnie byle tylko wygrać te wybory


Skoro prawie 40% Polaków tego chce, być może naród Polski osiągnął już kres swojego istnienia, jak wielokrotnie bywało w historii z nieodpowiedzialnymi społeczeństwami. Być może warto warto się zastanowić, czy to nie schyłek "imperium Polskiego"
  • Odpowiedz
@mickpl: no właśnie, ludzie powtarzają te bzdury że hurr nigdy rząd nie rozliczył swoich poprzedników ale zapominają przy okazji że żaden rząd przed PiSem tak nagminnie nie łamał prawa więc nie było nawet z czego rozliczyć xD
  • Odpowiedz
@pankelo: To mój dzisiejszy post na portalu mojego rodzinnego miasta w Polsce.
Chciałem wrócić do xxx bo tu się wychowałem tu jest mój dom ale z drugiej strony jak patrzę na to co się dzieję w tym mieście to jakoś się powstrzymuje. Takie wiadomości tylko utwierdzają mnie, żeby siedzieć na emigracji. Tęsknię za domem ale tu mnie nic nie czeka.
  • Odpowiedz
@CamusVevo jak można pisać ‚nie było nawet z czego rozliczyc’ xD czy PiS robi więcej złego? Tak. Czy każdy poprzedni rząd było za co rozliczać? Również
  • Odpowiedz
@Rga79 ale PIS robi to w tak bezczelny sposób, ze nikt przed nimi nawet się do tego nie zbliżył. Zawiadomienie do prokuratury za sasinowe wybory umożył prokurator po trzech godzinach od wpłynięcia zawiadomienia który był wtedy na urlopie.
  • Odpowiedz
@mkaaaa okej, ale to dalej nie zmienia faktu ze każdy rządzący w III RP złamał paragrafy za które powinien trafić do więzienia
  • Odpowiedz
Dla wielu przegrana wyborów przez pis oznacza Sztum XD


@mickpl: pff w co Ty wierzysz. Tam jedynie po dupie dostaną wujkowie, ciotki i inne kuzyni w spółkach skarbu państwa. Grubszej rybie włos z głowy nie spadnie.
  • Odpowiedz
@CamusVevo: xD aha czyli jak kradli trochę to ok, a jak dużo to już będą siedzieć xD przecież wszyscy politycy piją wódkę przy jednym stole w sejmie, nikt nikogo nie będzie z niczego rozliczał
  • Odpowiedz
Ci durnie rozwalą nam tę Polskę doszczętnie


@pankelo: Już to zrobili, deficyt na przyszły rok według ustawy budżetowej to 165000 milionów złotch. Ten kraj ma już zniszczoną gospodarkę i utrzymuje się tylko na kredyt, nie da się z dnia na dzień cofnąć całego socjalu i podnieść podatków że próbować ratować ten syf.
Greg36 - >Ci durnie rozwalą nam tę Polskę doszczętnie

@pankelo: Już to zrobili, defi...

źródło: ab2221ee0d194b-948-538-0-0-969-550

Pobierz
  • Odpowiedz