Wpis z mikrobloga

jakis randomowy chlop do mnoe z tekstem ze wsadzilby mi jezyk do tylka, serio, zarty zartami ale to trzrba miec ostro naj*bane w glowie zeby tak powiedziec w realu, niech sie cieszy ze w ten pusty leb nie dostal gazem
  • 36
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: Ale przyznajcie się się laski. Z jednej strony wiadomo, jakiś zwyrol i raczej nie jest to normalne, ale trochę, tak ciut nobilitujące jednak jest, nie?. Przecież dużo gorzej zniosłabyś zdanie, że w życiu nie wsadziłby Ci języka do tyłka. A tu proszę, widocznie prezentujesz się na tyle dobrze, że chciałby z tego powodu go tam umieścić...
  • Odpowiedz
@malin90 co Ty w ogole #!$%@???? myslisz, ze to dla mnie bylo chociaz w 1% mile??? wolalabym jakby zaden f*cet w zyciu nawet na mnie nie spojrzal niz zeby random mi mowil o wsadzaniu mi jezyka w tylek, W T F
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: Dążę do tego że pod oczywistym wyrazem chamstwa, podszyty był w pewien sposób komplement. Tak jest w przypadku podchmielonych osobników nienajwyższej kultury, co nie znaczy oczywiście, że trzeba to tolerować. Tak sobie myślę, że trzeba było się zgodzić, i znienacka puścić mu bąka w twarz XD
  • Odpowiedz
serio az zaluje ze go nie strzelilam po lbie


@Flypho @malin90 @kyIiejenner: widzimy tu typową u kobiet chęć przejścia z werbalnej agresji do fizycznej. Kobiety często zamiast werbalnie kogoś "zgasić" (riposta byłaby tu adekwatna) lub prymitywnie zwyzywać, przechodzą do rękoczynów. Z nami Polakami to działa, bo nas uczono że nawet kwiatkiem, ale w innych krajach często kończy się to nokautem rozjuszonej różowej.
NdFeB - >serio az zaluje ze go nie strzelilam po lbie

@Flypho @malin90 @kyIiejenner:...

źródło: Capture

Pobierz
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: ło boże księżniczka się obraziła bo gość chciał zamieszać językiem w dupie, kto tak nie powiedział do innej loszki niech pierwszy rzuci kamień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kyIiejenner:

raczej to zwykły cringe i powinnaś odczuć emocjonalnie "xd" a nie czuć się jakby typ Ci rodzinę styropianem zabił.

Jak będziesz miała taką spinę to nigdy nie znajdziesz chłopaka. Skoro byle co to Ty się cała gotujesz wewnętrznie przez wiele godzin. Mogłaś mu nawet odpowiedzieć, że spada ci on z nieba, bo korzystałaś z publicznego kibla a nie było papieru.... i było by po sprawie, on odebrałby to jako zamkniecie
  • Odpowiedz